NBA arenose – lietuviškų klubų pergalės

NBA arenose pergales šventė abu lietuvius savo gretose turintys klubai. „Toronto Raptors“ (8-1) su Jonu Valančiūnu svečiuose 107:98 (23:26, 25:26, 29:19, 30:27) nukovė „Phoenix Suns“ (1-7) ir įsirašė jau aštuntą pergalę per devynerias rungtynes.

Lietuvis aikštėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė 16 taškų (6/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), sugriebė 7 kamuolius ir perėmė vieną, atliko rezultatyvų perdavimą ir varžovams išrašė net keturis blokus. „Indiana Pacers“ (6-3) turėjo kaip reikiant paplušėti, tačiau vis tiek laimėjo principinį mūšį prieš kitą Rytų konferencijos ekipą „Chicago Bulls“ (2-7). Svečiuose žaidę Nate'o McMillano auklėtiniai pasiekė dramatišką pergalę – 107:105 (22:37, 38:21, 27:22, 20:25).

Nuo suolelio kilęs Domantas aikštėje praleido 21 minutę, per kurią pelnė 9 taškus (1/4 dvitaškių, 7/8 baudų) , atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Lietuvis taip pat vieną kamuolį perėmė, vieną blokavo bei padarė vieną klaidą.