NBA: „Cavaliers“ ir „Celtics“ pergalės

„Cleveland Cavaliers“ susitvarkė su „Atlanta Hawks“ ir pasiekė jau dešimtą pergalę iš eilės.

Klivlando klubas 121:114 (42:35, 21:32, 36:23, 22:24) nugalėjo „Atlanta Hawks“ ekipą, pratęsdamas ilgiausią aktyvią pergalių seriją NBA lygoje.

Dvigubais dubliais pasižymėjo Kevinas Love'as ir LeBronas Jamesas. K.Love'as pelnė 25 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, LeBronas surinko 24 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“: K.Love'as 25, L.Jamesas 24, D.Wade'as 19, J.Greenas 12.

„Hawks“: D.Schroderis 27, E.Ilyasova 22, M.Belinelli 18, J.Collinsas 13, T.Prince'as 12.

„Boston Celtics“ namuose 108:97 (28:22, 26:22, 22:27, 32:26) nugalėjo „Philadelphia 76ers“ ekipą.

Devynioliktą pergalę klubui atnešė įspūdingas Kyrie Irvingo pasirodymas, kuris pelnė 36 taškus. Bostono klubas atsitiesė po pralaimėjimo Detroite ir išlieka geriausia šio sezono NBA komanda.

Alas Horfordas prie pergalės prisidėjo 21 tašku ir 8 atkovotais kamuoliais.

K.Irvingas ketvirtajame kėlinyje pelnė 9 taškus ir leido „Celtics“ užtikrintai laimėti.

„Celtics“: K.Irvingas 36, A.Horfordas 21, M.Morrisas 17, J.Tatumas 15.

„76ers“: D.Šaričius 18, J.Redickas 17, B.Simmonsas 15, R.Covingtonas ir T.Luwawu-Cabbarot po 11, J.Baylessas 10.