NBA čempionai atsigauna – parbloškė ir lietuvių komandą

Po lėto sezono starto NBA čempionų titulą ginantys „Golden State Warriors“ krepšininkai (7-3) pabudo, išvažiavę į kelerių rungtynių turą išvykose.

Kevinas Durantas pelnė 25 taškus, Stephenas Curry – 22, o „Warriors“ parodė jėgą puolime ir svečiuose 127:108 įveikė „Denver Nuggets“ klubą (5-5).

Po slogaus starto „Warriors“ klubas laimėjo šešerias rungtynes iš septynerių, tarp jų ir tris pastarąsias išvykoje.

„Išvažiavimas mums buvo gerai, – sakė praėjusio sezono NBA čempionų treneris Steve'as Kerras. – Kartais reikia iškeliauti, kad jaustume aršesnę aplinką. Komanda pripranta būti sėkminga. Manau, namuose porą kartą mes ėjome žaisti per daug savimi pasitikėdami, mes nesigynėme, neatsinešėme energijos.“

Denverio klube, kurio vienas vadovų yra Artūras Karnišovas, ir kurio biure dirba Martynas Pocius bei Tomas Balčėtis, tik Willas Bartonas išsiskyrė rezultatyviu žaidimu. Nuo suolo į žaidimą įsitraukęs W.Bartonas pelnė 21 tašką. Nė vienas Denverio komandos starto penketo žaidėjas nesurinko dviženklės taškų sumos.

„Warriors“ įsisiautėjo trečiajame kėlinyje, per kurį pelnė 43 taškus. „Mes nežaidėme gerai kelerias rungtynes anksčiau, bet pastarieji trys mačai buvo solidūs,“ – liko patenkintas K.Durantas, pats pelnęs 13 taškų per trečią kėlinį.

Po šios pergalės „Warriors“ pavijo Vakarų konferencijos lyderius „Houston Rockets“ krepšininkus (7-3).

Denverio komanda Vakaruose rikiuojasi dešimta.

„Nuggets“: Willas Bartonas 21, Emmanuelis Mundiay 15, Kennethas Fariedas 9.

„Warriors“: Kevinas Durantas 25, Stephenas Curry 22, Klay Thompsonas ir Draymondas Greenas – po 15.