NBA: J. Valančiūnas patyrė traumą

Geriausia NBA komanda „Toronto Raptors“ (23-7) 113:93 nugalėjo čempionų titulą ginančius „Golden State Warriors“ (19-10) krepšininkus, tačiau Kanados klubas prarado traumą patyrusį Joną Valančiūną.

Lietuvis spėjo sužaisti tik 8 minutes, per kurias surinko 6 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, kai jam išniro kairės rankos nykštys.

Antrajame kėlinyje J.Valančiūnas varėsi kamuolį link krepšio ir bandė atakuoti, kai jam iš rankų jį išmušė Draymondas Greenas. Tiesa, kontaktas buvo toks stiprus, kad lietuvis griuvo ant parketo ir privertė sustabdyti žaidimą. J.Valančiūnui akivaizdžiai skaudėjo. Įdomu, kad D.Greenas išvengė pražangos.

Kol kas neaišku, kiek lietuvis negalės žaisti. Šį sezoną jis nepraleido nei vienerių rungtynių – sužaidė visas 29 mačus.

„Warriors“: K.Durantas 30, K.Thompsonas 14, Q.Cookas 13, S.Curry 10.

„Raptors“: K.Lowry 23, S.Ibaka 20, D.Greenas 15, P.Siakamas 13, F.VanVleetas 10.

Dar vienas solidžias rungtynes sužaidęs Luka Dončičius padėjo „Dallas Mavericks“ (15-11) ekipai 114:107 nugalėti „Atlanta Hawks“ (6-21) krepšininkus.

„Mavericks“: H.Barnesas 25, L.Dončičius 24, J.J.Barea 18, D.Jordanas ir D.Finney-Smithas po 11.

„Hawks“: T.Youngas 24, K.Bazemore'as 22, J.Collinsas 20, K.Huerteris 19.