„Neptūnas“ nutraukė „Lietuvos ryto“ pergalių seriją

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda svečiuose 99:86 (32:30, 21:18, 13:17, 33:21) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus ir nutraukė jų 13-os pergalių seriją.

Svečiai iš Klaipėdos pirmavo beveik viso mačo metu. Prieš ilgąją pertrauką uostamiesčio atstovai buvo priekyje 53:48, o po trijų kėlinių - 66:65. 33-iąją min. komandas skyrė du taškai 74:72, bet tada „Neptūnas“ laimėjo atkarpą 17:4 bei nutolo 91:76.

Klaipėdos komandai Edgaras Želionis pelnė 25 taškus (dvitaškiai 10/13), Jerry Johnsonas - 19, Renaldas Seibutis - 17.

Vilniaus ekipoje Loukas Mavrokefalidis surinko 16 taškų, Martynas Echodas ir Rokas Giedraitis - po 14, Travisas Petersonas - 13.

„Lietuvos rytas“ (21 pergalė/5 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima antrąją vietą, o „Neptūnas“ (20/6) - trečiąją.