„Neptūnas“ palaužė ir Ukrainos klubą

Antrąją pergalę iš tiek pat galimų „Kėdainiai CUP‘2017“ iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“, 76:65 (23:21, 16:19, 22:9, 15:16) įveikęs Dnipropetrovsko „Dnipro“ klubą.

Rungtynes rezultatyviai pradėjo Mindaugas Girdžiūnas. Įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo lygus – 14:14. Uostamiesčio klubo aukštaūgis Juanas Palaciosas sėkmingai žaidė tiek baudos aikštelėje, tiek už jos ribų, tritaškį pridėjo Laimonas Kisielius. Dvitaškiais pasižymėjo Renaldas Seibutis ir Arnas Butkevičius. Po pirmojo kėlinio neptūniečiai buvo priekyje 23:21.

Antrąjį kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo Laurynas Beliauskas. Aukštesnę pavarą įjungęs Vakarų Lietuvos klubas netrukus įgijo 8 taškų persvarą – 31:23. Po krepšiu dominavo į „Neptūną“ sugrįžęs Simas Galdikas. Sužaidus 15 min. pajūrio krepšininkai pirmavo 36:32. Antrąją kėlinio pusę sėkmingiau sužaidė svečiai iš Ukrainos ir po dviejų kėlinių neptūniečiai turėjo minimalų deficitą – 39:40.

Iki didžiosios pertraukos koją neptūniečiams kišo klaidos. Jų Kazio Maksvyčio auklėtiniai per pirmąsias 20 min. padarė 9, o varžovai 4.

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Neptūnas“ po J. Palacioso dėjimo pirmavo 48:44. Mėlynai balti tęsė sėkmingą atkarpą ir po R. Seibučio dvitaškio įgijo jau 10 taškų persvarą. Trečiojo kėlinio pabaigoje tritaškiu pasižymėjo Matas Jucikas. Sužaidus 30 min. neptūniečiai pirmavo 61:49.

Ketvirtajame kėlinyje sėkmingą žaidimą toliau demonstravo M. Jucikas. Paskutinėmis minutėmis Baltijos jūros pakrantės atstovai išsaugojo saugų pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis rezultatas – 76:65.

Savo pasirodymą turnyre Kėdainiuose klaipėdiečiai užbaigs dvikova su šeimininkų „Nevėžio“ klubu.

Artimiausias rungtynes „Neptūnas“ žais rugsėjo 16 d., kuomet pradės pasirodymą tradiciniame Vlado Garasto taurės turnyre Klaipėdoje.

Šiame straipsnyje: NeptūnaskrepšinisDnipras