„Neptūnas“ tik mačo pabaigoje namie įveikė „Dzūkiją“

Antroje mačo pusėje aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūno“ (20-15) klubas įsirašė 20-ąją pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 69:60 nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ (9-26) krepšininkus.

Netikėta pradžia. Pirmojo kėlinio antroje pusėje Paulius Morkeliūnas smeigė du tritaškius, Jamesas Gavinas ir Anatolijus Kaširovas pridėjo po dvitaškį ir „Dzūkija“ įgavo dviženklį pranašumą – 17:6.

Persvara. „Neptūnas“ ketvirčio pabaigoje sumažino atsilikimą iki vienženklio, tačiau priekyje vis dar buvo alytiškiai – 19:13.

Neprisileido. Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 6:0, po kurio vėl kiek atitrūko (25:13). Likusioje ketvirčio dalyje klaipėdiečiai bandė vytis varžovus, tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo „Dzūkija“ – 37:29.

Sugrįžimas. Po ilgosios pertraukos susiėmęs „Neptūnas“ trečiajame kėlinyje pasivijo savo varžovus (51:51), o ketvirtį tritaškiu metimu baigė Danielis Ewingas – 54:51.

Tritaškiai. Klaipėdiečius į priekį vedė tolimi metimai. Jų aikštės šeimininkai pataikė net 12 iš 35 bandymų.

20. Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ išsaugojo turėtą pranašumą bei šventė 20-ąją pergalę šiame sezone – 69:60.

„Neptūnas“: D.Ewingas 17 (4/7 trit.), M.Girdžiūnas 9, Ch.Loftonas ir A.Butkevičius (8 atk. kam.) po 8.

„Dzūkija“: P.Morkeliūnas 18, A.Kaširovas ir O.Mačernis po 8.

Šiame straipsnyje: NeptūnasDzūkijakrepšinis