„Neptūno“ krepšininkai Alytuje nukovė „Dzūkiją“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai išvykoje 96:76 (30:20, 19:16, 23:26, 24:14) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Rungtynes geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (30:20).

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir antrajame ketvirtyje, o prieš ilgąją pertrauką „Neptūnas“ pirmavo 13-os taškų persvara – 49:36.

Trečiajame kėlinyje Pauliaus Petrilevičiaus ir Katino Reinhardto vedami alytiškiai kiek sumažino savo deficitą, bet svečiai vis dar pirmavo dviženkliu skirtumu (72:62).

Ketvirtąjį kėlinį uostamiesčio klubas laimėjo 10-ia taškų ir šventė užtikrintą pergalę – 96:76.

„Neptūno“ komandoje net šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių – Mindaugas Girdžiūnas surinko 20, Juanas Palaciosas – 19, Renaldo Seibučio ir Arno Butkevičiaus sąskaitoje po 11 taškų, o Edgaras Želionis ir Laimonas Kisielius pridėjo po 10 taškų.

Alytiškių gretose išsiskyrė P.Petrilevičius ir K.Reinhardtas, atitinkamai pelnę 21 ir 20 taškų. Gediminas Navickas surinko 10 taškų.

Šiame straipsnyje: NeptūnasDzūkijaLKL