Netikėtumas: „Neptūnas“ savo aikštėje prapylė „Šiaulių“ komandai

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate ketvirtadienį Šiaulių „Šiaulių“ komanda svečiuose 78:71 (16:24, 19:9, 16:14, 27:24) įveikė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus.

Sužaidus keturias minutes, klaipėdiečiai pirmavo 17:4, tačiau antrajame kėlinyje „Neptūno“ puolimas tiesiog sustojo. Klaipėdiečiai per kėlinį surinko vos devynis taškus, o „Šiaulių“ krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 35:33. Per pirmąją rungtynių pusę „Neptūno“ ekipa pataikė vos 2 tritaškius iš 12 (16 proc.).

Svečiai iš Šiaulių geriau pradėjo ir trečiąjį ketvirtį bei po dviejų atakų turėjo septynių taškų pranašumą (40:33). Nors „Neptūnas“ buvo persvėręs rezultatą savo naudai, „Šiauliai“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 51:47, o, likus žaisti 6 min., turėjo aštuonių taškų persvarą (62:54). Likus 1 min. 30 sek., „Neptūno“ deficitas siekė tris taškus (67:70), bet svečiai po Nicko Zeislofto tritaškio atitrūko (73:67) ir pergalės iš rankų nebepaleido.

Šiaulių komandai 18 taškų pelnė Arminas Urbutis (10 atk. kam.), 14 - Laurynas Birutis, 11 - Donatas Sabeckis (8 rez. perd.), 10 - Nicholas Zeisloftas.

Klaipėdos ekipoje 16 taškų surinko Edgaras Želionis (8 atk. kam.), 14 - Tomas Delininkaitis, po 10 - Laimonas Kisielius ir Renaldas Seibutis.

Šiauliečiai taikliau metė dvitaškius ir tritaškius ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 42-35.

„Neptūnas“ (17 pergalių/6 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, o „Šiauliai“ (8/15) - septintąją.