„Panathinaikos“ patiesė „Galatasaray“ komandą

Martynas Pocius „iš žaidimo“ krepšį atakavo be klaidų, tačiau triuškinamą atsilikimą panaikinusiai Stambulo „Galatasaray“ (2-3) komandai įsirašyti trečiosios pergalės „Top 16“ etape nepavyko.

Ergino Atamano auklėtiniai E grupės, kurioje kovoja ir Kauno „Žalgiris“, penktojo turo susitikime išvykoje 77:86 (19:11, 23:16, 19:23, 31:21) pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“ (3-2) krepšininkams.

Pirmoje mačo dalyje užtikrintai sąlygas varžovams diktavę aikštės šeimininkai į rūbinę išėjo turėdami įtikinamą – 15 taškų pranašumą (42:27).

Trečiajame ketvirtyje graikai pratęsė savo dominavimą, laimėjo atkarpą 12:3 bei įgijo triuškinamą persvarą (57:32).

Tačiau tai Turkijos komandos krepšininkų nepalaužė – svečiai antroje ketvirtojo kėlinio pusėje surengė spurtą 13:2 bei prasidėjus priešpaskutinei minutei sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (70:79).

Tada Dimitris Diamantidis pataikė iš vidutinio nuotolio, o penkiais taškais paeiliui atsakiusi Stambulo ekipa likus žaisti 35 sekundes dar labiau priartėjo prie Atėnų klubo (75:81).

Tuomet 20 sekundžių trukusią „Panathinaikos“ ataką DeMarcusas Nelsonas užbaigė taikliu dvitaškiu bei įtvirtino Graikijos ekipos pergalę (83:75).

Nuo suolo pakilęs Pocius aikštėje praleido 19 minučių, pasižymėjo 9 taškais (1/1 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Janis Blūmas 16, Dimitris Diamantidis 14, Vlatimiras Giankovitsas 12, Antonis Fotsis 12, Estebanas Batista 11 (8 atk. kam.).

„Galatasaray“: Vladimiras Micovas 16, Keremas Gonlumas 14, Justinas Carteris 12, Martynas Pocius 9.