„Pieno žvaigždės“ atsilaikė prieš „Šiaulius“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (11-15) rezultatu 85:74 (22:19, 28:15, 15:26, 20:14) nugalėjo „Šiaulius“ (3-23).

Trečio kėlinio pradžioje pasvaliečiai buvo įgiję 18 taškų persvarą (52:34), tačiau „Šiauliai“ sugebėjo grąžinti intrigą – dar trečiajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 4 taškų (62:58).

Rezultatas svyravo, bet likus žaisti 3 minutes „Pieno žvaigždžių“ pranašumas tebuvo 5 taškai (72:67).

Vis dėlto lemiamu metu „Šiaulių“ atakos ėmė strigti, o į greitą puolimą sėkmingai bėgę Pasvalio krepšininkai įtvirtino pergalę.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 19, Osvaldas Olisevičius 18, Derrickas Low 12 (9 rez. perd.), Andrejus Agafonovas 11, Justas Tamulis 8.

„Šiauliai“: Martynas Echodas ir Vladyslavas Koreniukas 15, Paulas Hillas Jr. ir Tomas Lekūnas (8 atk. kam.) po 13, Žydrūnas Kelys 7.