„Rock“ su dviem lietuviais „Iššūkio taurės“ turnyre pralaimėjo „Fraport Skyliners“

Nesėkme trečiojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2014-2015 metų sezono FIBA Europe "Iššūkio taurės" (EuroChallenge) vyrų krepšinio turnyro antrojo (Last 16) etapo K grupės varžybas pradėjo Tartu "Rock" (Estija) klubas su Augustu Pečiukevičiumi ir Karoliu Petrukoniu, antradienį namuose 62:71 (28:16, 8:18, 10:15, 16:22) nusileidęs Frankfurto "Fraport Skyliners" (Vokietija) krepšininkams.

A.Pečiukevičius šeimininkams pelnė 9 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, trissyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 28 minutes (28:11) jis pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Vos 3 minutes ir 12 sekundžių aikštėje praleidęs K.Petrukonis prametė abu dvitaškius ir taškų nepelnė bei sykį suklydo.

Po 17 taškų į svečių krepšį įmetė Janaras Taltsas ir Joosepas Toome, 10 - Tanelis Sokkas.

Nugalėtojams Johannesas Voigtmannas pelnė 17 taškų, Justinas Cobbsas - 15, Danilo Barthelis - 11.

Šioje grupėje taip pat žais ir Den Bošo "SPM Shoeters" (Olandija) bei Saratovo "Avtodor" (Rusija) ekipos.