„Rytas“ išplėšė dramatišką pergalę Utenoje

Vilniaus „Rytas“ (23-7) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) fantastiškai išsigelbėjo mačo pabaigoje ir išvykoje po dramatiškos kovos 92:87 (24:22, 14:22, 20:26, 34:17) įveikė Utenos „Juventus“ (12-18) krepšininkus.

Iki mačo pabaigos likus penkioms minutėms, po Martino Gebeno ir Karolio Guščiko tritaškių šeimininkai turėjo 14-os taškų pranašumą (82:68), bet tuomet vilniečiai kilo į lemiamą šturmą.

Sostinės ekipa trijų minučių atkarpą laimėjo 13:0 ir po Arciomo Parachouskio dvitaškio metimo komandas skyrė vienas taškas – 81:82.

Nors kitoje atakoje Marius Runkauskas pataikė iš toli (85:81), tačiau Parachoukis pelnė dar du taškus, D. J. Seeley išlygino rezultatą metimu iš po krepšio, o likus 40 sekundžių iki mačo pabaigos, Derekas Needhamas po ilgos pertraukos išvedė savo komandą į priekį – 88:85.

Pergalę rungtynių pabaigoje įtvirtino Seeley ir Parachouskio baudų metimai – 92:87.

„Juventus“: Marius Runkauskas 14 (4/6 trit.), Arvydas Šikšnius ir Martinas Gebenas (20 naud. bal.) po 13, Kennethas Gainesas 12, Karolis Guščikas 11.

„Rytas“: D.J. Seeley ir Arciomas Parachouskis (7/9 dvit., 8/8 baud., 8 atk. kam., 36 naud. bal.), Derekas Needhamas 19 (8 rez. perd., 23 naud. bal.), Eimantas Bendžius 17.

Šiame straipsnyje: rytasJuventusLKL