„Rytas“ išvargo pergalę Pasvalyje

Vilniaus „Rytas“ (6-1) išvykoje po sunkios kovos 89:78 (17:24, 27:18, 25:23, 20:13) įveikė puikiai kovojusios Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-5) krepšininkus.

Mačo lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai puikią atkarpą sužaidė „Ryto“ amerikietis Dominique'as Suttonas. Jis per paskutines 5 minutes pelnė 8 taškus, iš viso per rungtynes surinko 14 ir padėjo svečiams pabėgti į priekį dviženkle persvara (75:85).

Antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ įgijo dviženklę persvarą (33:22), tačiau svečiai greitai atsitiesė ir į ilgąją pertrauką išėjo jau pirmaudami – 44:42.

Trečiąjį rungtynių kėlinį pasvaliečiai vėl pradėjo labiau susikaupę ir po Vytauto Šulskio tritaškio įgijo 7 taškų pranašumą (59:52), bet „Rytas“ vėl geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 4 taškų persvarą – 69:65.

Iš viso Suttonas per 23 minutes pelnė 14 taškų (2/2 dvit., 2/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždžių“ gretose rezultatyviausiai žaidė Emmanuelis Omogbo, kuris per 29 minutes pelnė 18 taškų (7/15 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

„Ryto“ gretose nežaidė neseniai klubą papildęs Manny Harrisas, nors ir buvo registruotas rungtynėms.

„Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo 18 (7/15 dvit., 4/4 baud.), Tomas Galeckas 13, Vytautas Šulskis 12, Karolis Petrukonis 8.

„Rytas“: Dominiue'as Suttonas (2/2 dvit., 2/3 trit., 4/6 baud., 7 atk. kam., 25 naud . bal.) ir Evaldas Kairys po 14, Chrisas Krameris 11 (2/2 trit.), Martynas Echodas, Mindaugas Girdžiūnas ir Deividas Sirvydis po 10.