„Ryto“ krepšininkai pergale pradėjo Europos taurės turnyrą

Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubas pergale pradėjo Europos taurės turnyrą. Pirmosiose D grupės rungtynėse namuose antradienį vilniečiai 80:72 (20:13, 14:23, 20:19, 26:17) įveikė Malagos „Unicaja“ (Ispanija) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai po 10 žaidimo minučių pirmavo 20:13, tačiau svečiams pavyko panaikinti deficitą ir prieš ilgąją pertrauką išsiveržti į priekį 36:34. Trečiajame kėlinyje Malagos komanda nutolo 43:36, bet prieš lemiamą ketvirtį „Rytas“ sumažino atsilikimą iki minimumo 54:55. Paskutiniame kėlinyje vilniečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas, išsiveržė į priekį ir ėmė tolti nuo varžovų. 35-ąją min. sostinės atstovai pirmavo 68:59, o 39-ąją min. skirtumas siekė 13 taškų (78:65).

Vilniaus komandai Eimantas Bendžius pelnė 18 taškų, Evaldas Kairys - 15, Dominique'as Suttonas (9 atk. kam.) ir Dennisas Seeley pridėjo po 12 taškų.

Malagos ekipoje 16 taškų surinko Mathiasas Lessortas, 13 - Brianas Robertsas, po 9 - Adamas Waczynski ir Kyle'as Wiltjeras.

„Rytas“ spalio 10 dieną išvykoje susitiks su Kazanės „Uniks“ (Rusija) komanda.