S. Baliutavičiūtės karjeros rungtynės buvo vainikuotos „Fortūnos“ pergale

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse Klaipėdoje Sandra Baliutavičiūtė sužaidė karjeros rungtynes, o vietos „Fortūna“ (6-5) 78:64 (30:18, 12:10, 21:13, 15:23) nugalėjo „Šiaulių-Universiteto“ ekipą (0-12) ir pasiekė trečiąją pergalę per pastaruosius keturis susitikimus.

Šeimininkės apčiuopiamą persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kurio pabaigoje spurtavo 14:4 ir pirmavo 30:18. Per šią atkarpą S. Baliutavičiūtės ir Robertos Mizgerytės duetas pelnė 10 taškų.

Antrajame ketvirtyje po Elzės Motekaitytės tritaškio „Fortūna“ pirmavo jau 20 taškų (42:22), tačiau viešnios sėkmingai užbaigė kėlinį atkarpa 6:0 ir sušvelnino atsilikimą iki 14 (28:42).

Po ilgosios pergalės klaipėdietės susitikime padėjo tašką. Šeimininkės trečiajame kėlinyje spurtavo 10:0 ir po Andros Gabalytės tolimo šūvio ekipas skyrė 22 taškai (59:37), o klausimų dėl rungtynių nugalėtojo neliko.

Įspūdingas rungtynės sužaidė „Fortūnos“ puolėja S. Baliutavičiūtė, kuri per 31 minutę įmetė 23 taškus (5/6 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 4/4 baudos), sugriebė 13 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko net 37 naudingumo balus.

„Fortūna“: Roberta Mizgerytė 26 (10/10 baud., 7 atk. kam., 30 naud. bal.), Sandra Baliutavičiūtė 23 (5/6 dvit., 3/3 trit.,13 atk. kam., 37 naud. bal.), Agnė Černeckytė 8 (2/7 trit.).

„Šiauliai-Universitetas“: Kourtney Williams 19 (6/19 dvit.), Enrika Matiukaitė 15 (15 atk. kam., 27 naud. bal.), Brigita Sinickaitė ir Urtė Bukauskaitė po 10.