Savo pranašumą įrodęs „Žalgiris“ paprakaitavo prieš „Dzūkiją“

Kauno „Žalgiriui“ (21-3) nepavyko pasitausoti prieš artėjančias Eurolygos rungtynes ir tik sėkmingo ketvirtojo kėlinio dėka, namuose žaidę kauniečiai 72:63 (19:18, 12:10, 17:19, 24:16) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (7-17).

Svečių deficitas prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui buvo minimalus (47:48), o pačioje ketvirčio pabaigoje „Dzūkija“ netgi pirmavo 49:48.

Vis tik „Žalgiris“ įjungė aukštesnę pavarą. Artūras Milaknis smeigė du tritaškius iš eilės, dvitaškį pridėjo Kevinas Pangosas, o galų gale Paulius Jankūnas įsūdė dar vieną tolimą bombą ir kauniečiai nutolo 59:52.

Mindaugas Sušinskas į tai taip pat atsakė tritaškiu ir vėl priartino savo ekipą (55:59), tačiau tuomet „Žalgiris“ pakilo į lemiamą šturmą.

Svečiams didžiausios problemos prasidėjo tuomet, kai dėl išnaudotų pražangų limito rungtynių tęsti nebegalėjo du rezultatyviausi komandos krepšininkai – Paulius Petrilevičius ir Anatolijus Kaširovas.

Šeimininkų spurtą 8:0 užbaigė 4 Brandono Davieso taškai paeiliui ir kauniečiai susikrovė saugų pranašumą (67:55), kuris ir įtvirtino pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Edgaras Ulanovas, kuris pelnė 12 taškų (2/6 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 8/8 baudų metimų), atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

27 naudingumo balai – geriausias Ulanovo pasirodymas šiame LKL sezone.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 17, Edgaras Ulanovas ir Brandonas Daviesas po 12.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 13, Anatolijus Kaširovas ir Charlesas Callisonas po 11.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisDzūkijakrepšinisLKL