„Šiauliai“ su įsibėgėjusiu L. Biručiu nesunkiai pranoko „Nevėžį“

„Šiaulių“ (12-17) ekipa „Betsafe–LKL“ čempionate ir toliau nemažina apsukų. Puikiai atrodęs Laurynas Birutis Šiauliuose privertė suklupti ir Kėdainių „Nevėžį“ (8-21).

Puikią sportinę formą demonstruojanti „Šiaulių“ ekipa 90:73 (25:19; 20:16; 21:19; 24:19) įveikė svečius iš Kėdainių ir dar labiau įsitvirtino penktoje pozicijoje.

„Šiauliai“ namuose iškovojo jau šeštąją pergalę per pastarąsias aštuonias rungtynes. O prie to labiausiai prisidėjo puikiai po krepšiu atrodęs L.Birutis. Vidurio puolėjas pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 32 naudingumo balus.

Šeimininkai kiekviename kėlinyje bandė pabėgti nuo varžovų. Dar pirmajame kėlinyje „Šiauliai“ turėjo dviženklę persvarą (23:12), tačiau „Nevėžis“ kėlinį užbaigė mini spurtu 7:2.

Antrajame kėlinyje „Šiauliams“ dviženklę persvarą išlaikyti pavyko ir į pertrauką išėjo turint 10 taškų pranašumą (45:35).

Būtent trečiajame kėlinyje Šiaulių ekipa turėjo didžiausią persvarą rungtynėse – 19 taškų (64:45). Vis dėlto „Nevėžio“ spurtas 9:2 kėlinio pabaigoje ir sėkminga pirmoji ketvirtojo kėlinio pusė leido kėdainiškiams priartėti iki 6 taškų (68:74).

Tačiau „Šiauliai“ į tai atsakė spurtu 10:2 ir nuskandino visas „Nevėžio“ viltis pakovoti dėl pergalės.

Pagrindinės „Šiaulių“ raktas į pergalę – įspūdinga kova dėl atšokusių kamuolių. Aikštės šeimininkai kovą po krepšiu laimėjo net 45:25.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 24 (13 atk. kam.), Arminas Urbutis 19 (13 atk. kam.), Nickas Zeisloftas 13, Domas Sabeckis 12 (9 rez. perd.).

„Nevėžis“: Aleksandras Zacharovas ir Margiris Normantas (7 atk. kam.) po 11, Jamesas Woodardas ir Lesteris Medfordas po 8.