Solidus J. Hardenas padėjo „Rockets“ seriją pradėti užtikrinta pergale

NBA reguliaraus sezono nugalėtoja „Houston Rockets“ ir toliau nemažina apsukų atkrintamosiose. Vakarų konferencijos pusfinalio pirmosiose rungtynėse Teksaso ekipa 110:96 (34:21, 30:18, 22:29, 24:28) namuose nesunkiai nugalėjo „Utah Jazz“ ir pirmauja 1-0.

Jokios intrigos šiame mače neliko jau prieš pat didžiąją pertrauką. Po pirmųjų dviejų kėlinių „Rockets“ pirmavo įtikinama 25 taškų persvara.

Nors Jutos ekipa reguliaraus sezono metu demonstravo ypač solidžią gynybą ir į savo krepšį varžovams neleisdavo vidutiniškai įmesti 100 taškų, šį kartą stabdyti „Rockets“ lyderius Jamesą Hardeną ir Chrisą Paulą sekėsi labai sunkiai.

Iš viso šeimininkai įmetė net 17 tritaškių ir tai buvo pagrindinis Teksaso ekipos raktas į pergalę.

Įdomu, kad „Rockets“ Jutos ekipą nugalėjo jau penktą sykį iš eilės.

J.Hardenas buvo tiesiog nesustabdomas – 41 taškas, 8 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Svečiams teko verstis be vieno savo komandos lyderių Ricky Rubio. Ispanas negalės padėti „Jazz“ ir antrajame serijos mače.

Kitos rungtynės taip pat bus žaidžiamos „Rockets“ namų aikštelėje.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 41 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Chrisas Paulas 17 ( 6 rez. perd.), Clintas Capela 16 (12 atk. kam.), P.J. Tuckeris 15.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas (5 rez. perd.) ir Jae Crowderis po 21, Joe Inglesas 15 (5 rez. perd.), Rudy Gobertas 11 (9 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: Jamesas HardenasRocketsNBA