Su „Žalgiriu“ KMT pusfinalyje kausis „Lietkabelis“

Paskutiniuoju KMT finalo ketverto dalyviu tapo Panevėžio „Lietkabelis“, kuris savo aikštėje 104:79 (26:19, 24:21, 28:21, 26:18) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Pirmąją tarpusavio dvikovą taip pat laimėjo panevėžiečiai – 78:68. Bendras serijos rezultatas – 182:147.

Pusfinalyje „Lietkabelis“ susitiks su taurės savininkais – Kauno „Žalgiriu“.

Pirmajame (26:19) ir antrajame (24:21) kėliniuose dominavęs „Lietkabelis“ po pirmosios pusės pirmavo dešimčia taškų – į ilgąją pertrauką komandos patraukė šeimininkams būnant priekyje rezultatu 50:40.

Vaizdas nesikeitė ir antrojoje susitikimo dalyje. „Lietkabelis“ pirmosiomis trečiojo kėlinio minutėmis buvo kiek sustojęs ir komandas, po taiklaus Karolio Petrukonio dvitaškio, skyrė vos 5 taškai (50:45). Vis dėlto, atsibudę šeimininkai ketvirtį užtikrintai laimėjo ir po 30-ties žaidimo minučių pirmavo 17 taškų (78:61).

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai ir vėl demonstravo savo pranašumą bei, sutvarkę formalumus, šventė pergalę rezultatu 104:79.

Šeimininkams šiandien nepadėjo Mindaugas Kupšas ir Marko Čakarevičius. Svečių gretose neregistruotas buvo Gytis Sirutavičius.

„Lietkabelį“ į pergalę vedė Ikenna Iroegbu. Krepšininkas per beveik 23 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Tomas Lekūnas, įmetęs 16 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 7/9 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 18 efektyvumo balų.

„Lietkabelis“: Ikenna Iroegbu 19 (5 rez. perd.), Žiga Dimecas 13 (5 atk. kam.), Jamaras Wilsonas 12, Stefanas Sinovecas (9 atk. kam.), Donatas Tarolis, Simas Jasaitis (6 rez. perd.) ir Saulius Kulvietis (6 atk. kam., 5 rez. perd.) po 11, Paulius Valinskas 9 (7 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 16 (5 atk. kam.), Yannickas Franke 14, Vytautas Šulskis (8 atk. kam.) ir Jay'us Threattas (5 atk. kam.) po 10.