„Sūduvos“ krepšininkės be problemų susitvarkė su šiaulietėmis

Vienuoliktąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė Marijampolės „Sūduvos“ (17/2) ekipa, kuri namuose 115:83 (30:24, 36:26, 25:12, 24:21) nepaliko vilčių Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (2/17) komandai.

Beveik visą pirmąjį kėlinį vyko kova taškas į tašką, o likus žaisti 76 sekundes rezultatas buvo lygus – 21:21. Likusį laiką „Sūduva“ išnaudojo beveik idealiai, todėl po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 30:24.

Antrajame ketvirtyje abi komandos žaidė labai rezultatyviai ir tai buvo naudinga „Sūduvai“, kadangi ši susikrovė jau 20 taškų pranašumą – 56:36. Iki didžiosios pertraukos šiaulietėms pavyko kiek priartėti – 50:66.

Trečiąjį kėlinį LMKL vicečempionės pradėjo spurtu 13:0 (79:50), kuris išsprendė visus neatsakytus klausimus šiame susitikime.

„Sūduva“ šiame susitikime rungtyniavo be dviejų rezultatyviausių krepšininkių – Ivetos Šalkauskės ir Andros Gabalytės.

„Sūduva“: N.Skadaitė 30 (6/12 tritaškiai, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), I.Kazlauskaitė 26 (6/10 tritaškiai), L.Svarytė (5 rez. perd.) ir S.Baliutavičiūtė (5 atk. kam.) po 13, G.Tamašauskaitė 9.

„Šiauliai-Universitetas“: F.Hilliard 20, D.Mattox 15, L.Tamutytė ir S.Kuodienė po 13, G.Šegždaitė 10.