Tritaškis nuo lentos išplėšė „Atletui“ dramatišką pergalę aštuntfinalyje

Kauno rajono "Atleto" sirgaliai jau skirstėsi nuleidę galvą, kai Deividas Sabeckis švystelėjo tritaškį, išplėšusį kauniečiams beveik palaidotą pergalę 85:84 prieš Joniškio „Delikatesą“. Metimas aidint sirenai "Atleto" naudai persvėrė ir „7bet-NKL“ pirmenybių aštuntfinalio serijos rezultatą - 2:1.

Kauno rajono ekipa save į kampą įvarė rungtynių pabaigoje. Likus 18 sekundžių iki rungtynių pabaigos Ugnius Mineikis įmetė vieną iš dviejų baudų ir suteikė „Delikatesui“ 4 taškų persvarą (84:80).

Tiksint paskutinėms 3 sekundėms Tautvydas Baltrušaitis pataikė dvitaškį, o Edas Valenta netrukus prasižengė. Tuomet Corey Boydas prametė abu baudų metimus, o kamuolį atkovojęs Tautvydas Baltrušaitis persivarė aikštę ir atliko perdavimą D. Sabeckiui, kuris įsmeigė pergalingą metimą.

Rungtynių herojumi tapęs D. Sabeckis per 36 minutes pelnė 24 taškus (2/6 dvit., 6/8 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

T. Baltrušaitis prametė visus 5 tritaškius.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė C. Boydas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 17 taškų (7/12 dvit., 3/6 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

17 taškų pelnė ir Nedas Kancleris (1/3 dvit., 2/6 trit.., 9/10 baud.), per 37 minutes pridėjęs 7 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 3 klaidas, bloką bei 22 naudingumo balus.

Šarūnas Kulevičius įmetė 4 iš 9 tolimų metimų.

Kauno r. komanda vertėsi be Medo Kuprijanovo ir Roko Grėbliūno, tuo metu „Delikatesas“ neturėjo Viliaus Valuntonio.

„Atletas“: Deividas Sabeckis 24 (6/8 trit., 8 rez. perd., 27 naud.), Tomas Balčiūnas 14 (6/11 dvit., 10 atk. kam.), Adomas Rybelis 10 (2/4 trit., 3 per. kam.), Paulius Danisevičius 9 (4/6 dvit.), Tautvydas Baltrušaitis 8 (0/5 trit.), Gytis Sirutavičius 7 (5/5 baud., 5 atk. kam., 4 kld.).

„Delikatesas“: Corey Boydas (7/12 dvit., 14 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.) ir Nedas Kancleris (2/6 trit., 9/10 baud., 7 atk. kam.) po 17, Darionas Rackley 16 (5/8 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Šarūnas Kulevičius 14 (4/9 trit.), Fernando Salsamendi 11 (4/11 dvit., 8 atk. kam.), Ugnius Mineikis 9 (4 rez. perd.).

Ketvirtasis aštuntfinalio serijos iki trijų pergalių mačas bus žaidžiamas šeštadienį Joniškyje. Šios poros nugalėtojas ketvirtfinalyje susitiks su „Telšiais“.