Triuškinanti kova: „Žalgiris“ iškovojo įspūdingą pergalę prieš „Pieno žvaigždes“

Svečiuose karaliavęs ir rekordus gerinęs Kauno „Žalgiris“ (10-0) tapo pirmąja Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) komanda, iškovojusia dešimt pergalių.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienio vakarą išvykoje 108:64 (31:12, 27:9, 30:18, 26:19) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3-7) krepšininkus ir taip išliko vienintele nepralaimėjusia nacionalinių pirmenybių ekipa.

„Žalgiris“ pagerino didžiausio šį sezoną užfiksuoto pranašumo rekordą, kai pasvaliečius nugalėjo 44 taškų persvara.

Per penkias minutes pirmajame kėlinyje pražangų limitą pasiekusios ir vos 2 metimus iš 14 pataikiusios „Pieno žvaigždės“ greitai atsiliko, o „Žalgiris“ po dešimties minučių pirmavo jau 19 taškų – 31:12.

Antrojo kėlinio pabaigoje Rokas Jokubaitis taikliomis baudomis įtvirtino pirmosios pusės rezultatą, o -2 prieš 92 komandinius naudingumo balus turėjusios „Pieno žvaigždės“ turėjo net 37 taškų deficitą – 21:58.

Paulius Petrilevičius trečiąjį kėlinį užbaigė taikliu dvitaškiu su sirena ir taip neleido „Žalgiriui“ po trisdešimties minučių pirmauti 50 taškų – kauniečiai pirmavo 88:39.