„Visų žvaigždžių“ rungtynes laimėjo „Amžinųjų priešininkų“ rinktinė

Pirmą kartą rengiamose BEKO–LKL „Visų žvaigždžių“ rungtynėse susigrūmė iš Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ žaidėjų sudaryta „Amžinųjų priešininkų“ komanda ir „LKL rinktinė“. Pirmą kartą susirinkusi kauniečių ir vilniečių komanda 105:95 (35:30, 34:32, 21:22, 15:11) įveikė „LKL rinktinę“.

Naudingiausiu mačo žaidėju buvo išrinktas „Lietuvos ryto“ gynėjas Travisas Leslie. Amerikietis per 27 minutes pelnė 28 taškus (7/9 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį ir surinko 27 naudingumo balus.

Rungtynes keturiais taikliais tritaškiais iš eilės pradėjo „LKL rinktinė“ (7:12). Rinktinių LKL krepšininkų komanda įgijo 9 taškų pranašumą (11:20). Po keitimo aikštėje pasirodęs „Lietuvos ryto“ legionierius Travisas Leslie surengė įspūdingą šou ir pelnęs 14 taškų, po pirmojo kėlinio išvedė „Amžinųjų priešininkų“ rinktinę į priekį – 35:30.

Antrajame kėlinyje, po dar vieno T.Leslie dėjimo „Amžinųjų priešininkų“ rinktinė įgavo 9 taškų persvarą (39:30). Šiaulių ekipos krepšininkų vedina „LKL rinktinė“ prisivijo varžovus (43:41). Likus trims minutėms komandas skyrė 6 taškai (59:53). Tuomet „Amžinieji priešininkai“ spurtavo 6:0 ir susikrovė 9 taškų pranašumą (65:56). Po dviejų kėlinių – 69:62.

Trečiąjį kėlinį spurtais pradėjo ir „Amžinieji priešininkai“, ir „LKL rinktinė“(77:69). Prabėgus pusiai kėlinio komandas skyrė 9 taškai (80:71). Komandos vėliau keitėsi įspūdingomis atakomis ir prieš paskutiniąsias 10 minučių skirtumas buvo sumažėjęs iki 6 taškų – 90:84.

Ketvirtajame kėlinį vaizdelis buvo panašus. Abi ekipos rinko taškus įvairiais fantastiškai būdais (96:88). „Amžinųjų priešininkų“ komandai 100–ąjį tašką pelnė Lukas Lekavičius (100:95). Per likusias minutes „LKL rinktinei“ nepavyko pavyti savo varžovų ir pergalę, 10 taškų pranašumu, šventė „Amžinieji priešininkai“ – 105:95.

„Amžinieji priešininkai“: T. Leslie 28 tšk., G. Orelikas 13 tšk., A. Juškevičius ir E. Ulanovas po 11 tšk., J. Andersonas (7 rez. perd.) 10 tšk., A. Kavaliauskas 9 tšk., P. Jankūnas 8 tšk., L. Lekavičius 6 tšk., A. Milaknis 5 tšk., A. Šležas 4 tšk.

„LKL rinktinė“: D. Gailius 17 tšk., R. Broadusas 15 tšk., A. Oriakhis (7 atk. kam.) 12 tšk., M. Dixonas, R. Giedraitis ir J. Jucikas po 9 tšk., A. Šikšnius 6 tšk., M. Žukauskas ir M. Mažeika 5 tšk., R. Matulis 4 tšk., E. Žabas 2 tšk