„Warriors“ ir „Rockets“ klubus nuo konferencijos finalo skiria pergalė

„Golden State Wariors“ sužaidė dar vieną puikų mačą ir svečiuose 118:92 (37:22, 24:32, 33:19, 24:19) pranoko „New Orleans Pelicans“ ekipą, o tai reiškia, kad iki Vakarų konferencijos finalo čempionams tetrūksta vienos pergalės.

Serijoje iki keturių pergalių jie pirmauja 3-1.

Ketvirtojo mačo didvyriu tapo 38 taškus įmetęs Kevina Durantas.

Praėjusį susitikimą Naujajame Orleane „Warriors“ netikėtai pralaimėjo 19 taškų skirtumu, tad šį kartą bandė tvarkyti visus reikalus nuo pat pirmųjų minučių.

„Auksinės valstijos“ ekipa nė karto nebuvo besivejančių vaidmenyje, o kartą svečių pranašumas buvo pasiekęs net 26 taškų žymą.

Šį kartą „Warriors“ gerokai sėkmingiau sekėsi stabdyti varžovų komandos lyderius. Praėjusiame mače siautėjęs ir net 21 rezultatyvų perdavimą atlikęs Rajonas Rondo šį kartą buvo kuklus – jo sąskaitoje vos šeši perdavimai.

Penktosios serijos rungtynės vyks „Warriors“ namų tvirtovėje – „Oracle“ arenoje.

„Pelicans“: Anthony Davisas 26 (12 atk. kam.), E‘Twaunas Moore‘as 20, Jrue Holiday 19, Ianas Clarkas 11.

„Warriors“: Kevinas Durantas 38, Stephenas Curry 23, Klay Thompsonas 13, Quinnas Cookas 12.

Tokioje pačioje situacijoje Vakarų konferencijoje yra ir reguliaraus sezono nugalėtoja „Houston Rockets“.

Teksaso ekipa svečiuose 100:87 (30:23, 28:25, 21:17, 21:22) pranoko „Utah Jazz“ ir pirmauja serijoje 3-1.

„Rockets“ stvėrė jautį už ragų nuo pat pirmųjų dvikovos minučių ir antrajame kėlinyje spurtavę 8:0 susikrovė saugią dviženklę persvarą.

Po didžiosios pertraukos „Jazz“ pabandė priartėti, tačiau šeimininkų pastangos buvo bevaisės.

Nors ketvirtajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 10:2 ir sumažino deficitą iki 5 taškų, Chrisas Paulas ir Trevizas Ariza taikliais metimais išsklaidė visas Solt Leik Sičio aistruolių viltis.

„Rockets“ laimėti nesutrukdė net tai, kad komandos lyderis Jamesas Hardenas stipriai mėtė pro šalį ir pataikė vos vieną tolimą metimą iš septynių.

Dabar serija vėl sugrįš į Teksasą.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 25 (9 atk. kam.), Joe Inglesas 15 (8 atk. kam.), Rudy Gobertas 11 (10 atk. kam.).

„Rockets“: Chrisas Paulas 27 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Jamesas Hardenas 24, Clintas Capela 12 (15 atk. kam.), P.J. Tuckeris 11.

Šiame straipsnyje: RocketsNBAWarriors