„Žalgirio“ jaunimas parodė raumenis

Žaidimas į vieną krepšį. Taip galima apibūdinti pirmąjį Kauno „Žalgirio“ dublerių ir KTU studentų ekipos mačą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) aštuntfinalyje. Viena geriausių lygos komandų namuose net 102:60 sutriuškino vyresnius varžovus iš Kauno technologijos universiteto.

Nors žalgiriečių stovyklos atstovai prieš akistatą neskubėjo girtis savo pranašumu, jie buvo laikomi akivaizdžiais poros favoritais. Mat žalgiriečiai laimėjo tris tarpusavio mačus reguliariajame čempionate bei užėmė gerokai aukštesnę vietą galutinėje turnyro rikiuotėje. Antradienio rungtynėse intriga gyvavo neilgai – vos vieną kėlinį. Mato Jogėlos ir Martyno Sajaus vedami šeimininkai iškart kibo į darbą ir, vienoje atkarpų spurtavę 15:0, atitrūko dviženkliu skirtumu 33:14.

Apsukų Tomo Masiulio auklėtiniai nemažino antrajame ketvirtyje. Tiesa, sukrutę studentai sugebėjo šias 10 min. sužaisti lygiosiomis 17:17. Vis dėlto po ilgosios pertraukos šeimininkai vėl šovė į priekį 34:15. Nors Matas Sapiega ir jo ekipos draugai dar bandė keisti situaciją, jiems nepavyko nei atkurti įtampos, nei sumažinti triuškinamos žalgiriečių persvaros.

Nugalėtojų gretose nežaidžiant puolėjui Gyčiui Masiuliui ryšiausiai žibėjo keturis tritaškius iš penkių pataikęs Matas Jogėla. Jis pelnė 20 taškų ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Snaiperiui, atkovojusiam ir 8 kamuolius, sėkmingai talkino Martynas Sajus, į savo sąskaitą įsirašęs 19 taškų. „Centras“ pataikė 8 dvitaškius iš 10.

„Žalgiriui-2“ taškų dar pelnė: G.Vasiliauskas 11 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), L.Uleckas 10 (5 atk. kam.), R.Jokubaitis 9 (10 rez. perd., 5 per. kam.), M.Arlauskas 9, E.Venskus 8, M.Valinskas 7, I.Sargiūnas 6 (7 atk. kam.), G.Bergaudas 2, L.Vaištaras 1, V.Kozys 0.

KTU gretose labiausiai pasižymėjo: M.Sapiega 15 (3/8 trit., 2 per. kam.), J.Marcinkevičius 9 (8 atk. kam., 2 blk.), R.Jakubauskas 7, M.Kuprijanovas 7 (3 per. kam.).

Iki trijų pergalių vyksianti serija ketvirtadienį bus pratęsta KTU arenoje, o šeštadienį grįš į „Žalgirio“ treniruočių aikštyną Petrašiūnuose.

Šiame straipsnyje: krepšinisNKLKTU