„Žalgirio“ krepšininkai patiesė „Lietuvos rytą“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate penktadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ savo aikštėje 77:66 (18:9, 15:14, 21:23, 23:20) įveikė Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Kauniečiai jau po 10 žaidimo minučių pirmavo 18:9, o prieš ilgąją pertrauką turėjo dešimties taškų pranašumą 33:23. Antrąją susitikimo pusę spurtu 8:0 pradėję žalgiriečiai nutolo 41:23, o 27-ąją min. padidino skirtumą iki 19 taškų 50:31. Vilniečiai atsakė laimėdami atkarpą 12:2 ir sumažino atsilikimą iki devynių taškų 43:52, o po 30 žaidimo minučių atsiliko 46:54. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, kauniečiai vėl šiek tiek nutolo (65:51) ir išsaugojo saugų atstumą iki finalo sirenos.

Kauno komandai 14 taškų pelnė Brandonas Daviesas, 13 - Edgaras Ulanovas, po 12 - Paulius Jankūnas ir Aaronas White'as.

Vilniaus ekipoje po 11 taškų surinko Mindaugas Girdžiūnas ir Rokas Giedraitis, 8 - Arnas Butkevičius.

Žalgiriečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 36-27, bet šiek tiek dažniau klydo (19 ir 14 klaidų).

LKL lyderiai šio sezono pirmenybėse pasidalijo po dvi pergales.

„Žalgiris“ (26 pergalės/4 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Lietuvos rytas“ (25/5) užima antrąją vietą.

Gretutė

Gretutė portretas
Tiesiog gražu garbė Žalgirio vyrams ir treneriams, aišku nervintis reikėjo, bet tam ir yra tikra kova, antraip būtų visai neįdomu. Šiek tiek gaila Rimo Kurtinaičio jis gerai žaidė ir Žalgiryje ir Lietuvos rinktinėje, kaip treneriui šiek tiek nesiseka.

jonukas

jonukas portretas
ką rašė prieš rungtynes litryčio žaidėjai? kodėl dabar tyli?su savo afioroms,jau du lkl sezonus,litryčio vadai sušudina.