Eurolygoje namų sienos „Žalgiriui“ nepadeda: pralaimėta ir „Barcelonai“

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos septintojo turo rungtynėse penktadienį Kauno „Žalgiris“ namuose po pratęsimo 85:88 (18:23, 16:16, 16:21, 26:16; 9:12) turėjo pripažinti Barselonos „FC Barcelona Lassa“ (Ispanija) ekipos pranašumą.

Po trijų kėlinių svečiai turėjo dešimties taškų pranašumą 60:50, o 35-ąją min. pirmavo 72:59. Žalgiriečiai laimėjo atkarpą 17:4 ir, likus 40 sek., išlygino rezultatą 76:76 bei išplėšė pratęsimą. Sėkmingai papildomą kėlinį pradėję Barselonos krepšininkai atitrūko 83:76 ir išlaikė pergalingą rezultatą savo rankose.

„Žalgiriui“ 21 tašką pelnė Aaronas White'as (8 atk. kam.), 19 - Nate'as Woltersas, 12 - Brandonas Daviesas, 9 - Thomas Walkupas, 7 - Edgaras Ulanovas, po 5 - Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis, 4 - Antanas Kavaliauskas, 3 - Derrickas Waltonas.

Barselonos ekipoje 15 taškų surinko Kyle'as Kuricas, 14 - Ante Tomičius, po 11 - Jaka Blažičius ir Thomas Heurtelis, 10 - buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas.

„Žalgiris“ (3 pergalės/4 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima devintąją vietą, o „FC Barcelona Lassa“ (5/2) - šeštąją.

Kitas rungtynes Kauno komanda žais lapkričio 21 dieną svečiuose su Maskvos CSKA (Rusija) krepšininkais.