„Žalgiris“ laimėjo Pirėjuje ir tęsia kovą dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos priešpaskutinio - 29-ojo - turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje po atkaklios kovos 72:68 (16:18, 18:20, 14:13, 22:17) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) klubą ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Pirmojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo 15:8, bet vėliau žalgiriečiai ėmė vytis varžovus, o antrojo ketvirčio pradžioje jau „Žalgiris“ įgijo 5 taškų pranašumą (24:19). Antrojo kėlinio viduryje „Žalgirio“ puolimas sustojo ir „Olympiacos“ krepšininkai perėmė iniciatyvą. Įpusėjus mačui, Pirėjo klubas pirmavo 4 taškais (40:36).

Trečiajame kėlinyje nesportine pražanga buvo nubaustas žalgirietis Nate'as Woltersas, o šeimininkų persvara pasiekė 12 taškų (51:39). Tuomet „Žalgiris“ laimėjo atkarpą 9:0 ir po trijų kėlinių atsiliko vos 3 taškais (48:51).

„Žalgirio“ spurtą pratęsė Artūro Milaknio tritaškis, po kurio rezultatas tapo lygus 51:51. N. Woltersas išvedė „Žalgirį“ į priekį 53:51 ir pratęsė atkarpą iki 14:0. Vėliau rezultatas porą sykių buvo lygus, o po Aarono White'o tritaškio „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 58:55. Briante Webberio vedami šeimininkai panaikino 5 taškų atsilikimą ir išsiveržė į priekį 63:62. Žalgiriečiai greitai sugebėjo vėl atsidurti patogesnėje situacijoje. Likus žaisti 1 min., po Leo Westermanno metimo „Žalgiris“ pirmavo 68:65. Vėliau kauniečiai apsigynė ir įgijo lemiamą persvarą (70:66).

Kauno komandai 14 taškų pelnė Aaronas White'as, 13 - Brandonas Daviesas, 11 - Leo Westermannas, 10 - Marius Grigonis, 9 - Artūras Milaknis, 7 - Nate'as Woltersas, 6 - Deonas Thompsonas, 2 - Thomas Walkupas.

Pirėjo ekipoje 26 taškus surinko Briante Webberis, 16 - Nikola Milutinovas (12 atk. kam.). Šios ekipos vyr. trenerio Davido Blatto asistentu dirba lietuvis Kęstutis Kamzūra.

„Žalgiris“ (14 pergalių/15 pralaimėjimų) Eurolygoje pakilo į aštuntąją vietą, o „Olympiacos“ (14/15) ekipa atsidūrė 11-oje.

Pirmajame rate žalgiriečiai namuose „Olympiacos“ ekipą įveikė 83:75.

Paskutines reguliariojo sezono rungtynes „Žalgiris“ žais balandžio 5 dieną svečiuose su čempionės titulą ginančia Madrido „Real“ (Ispanija) ekipa.

senjorui

senjorui portretas
Na kam reikėjo perkopijuot statistiką?Visa tai mes perskaitėm ne vienam portale.

senjoras

senjoras portretas
..Kauno komandai 14 taškų pelnė Aaronas White'as, 13 - Brandonas Daviesas, 11 - Leo Westermannas, 10 - Marius Grigonis, 9 - Artūras Milaknis, 7 - Nate'as Woltersas, 6 - Deonas Thompsonas, 2 - Thomas Walkupas... aha kokie žalgiriečiai, liežuvį gali nusilaužt, matyt gerai atlaužė Šaras piz...tiems ale žalgiriečiams, kad pradėjo normaliau žaist...o tai gerus pinigus gauna ir durniu voliojo..