„Žalgiris“ Eurolygos starte turėjo pripažinti „Baskonia“ komandos pranašumą

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos pirmojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ savo aikštėje 79:87 (24:22, 15:20, 14:21, 26:24) pralaimėjo Vitorijos „Kirolbet Baskonia“ (Ispanija) krepšininkams.

Praėjusį sezoną trečiąją vietą Eurolygoje užėmę kauniečiai prieš ilgąją pertrauką atsiliko 39:42, bet trečiajame kėlinyje varžovams pavyko atitrūkti. Įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus 46:46, bet tada Vitorijos komanda 15:3 ir nutolo 61:49, o prieš lemiamą kėlinį pirmavo 63:53.34-ąją min. skirtumas siekė 17 taškų (76:59). Mačo pabaigoje kauniečiams pavyko sumažinti turimą deficitą (79:85), tačiau pergalę šventė svečiai.

„Žalgiriui“ Nate'as Woltersas pelnė 19 taškų, Artūras Milaknis - 12, Edgaras Ulanovas - 9, Aaronas White'as, Marius Grigonis ir Laurynas Birutis - po 7, Paulius Jankūnas, Leo Westermannas ir Brandonas Daviesas - po 6.

Vitorijos ekipoje 15 taškų surinko Jaysonas Grangeris, 14 - Shavonas Shieldsas, 12 - Tornike Šengelija, po 11 - Marcelinho Huertas ir Mattas Janningas.

Kauniečiai pataikė 4 tritaškius iš 12, o svečiai iš Ispanijos - 12 iš 28.

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais spalio 17 dieną svečiuose su Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) ekipa.