„Žalgiris“ svečiuose be gailesčio nušlavė „Šiaulių“ krepšininkus

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai į Šiaulius atvyko be trijų svarbių savo krepšininkų, tačiau tai nesutrukdė Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams pasiekti pergalę milžinišku skirtumu.

Visas rungtynes dominavę žalgiriečiai 98:45 sutraiškė vietos „Šiaulių“ komandą ir iškovojo antrąją pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse.

Rungtynėse „Žalgiriui“ sekėsi viskas, išskyrus mačo pabaigą, kuomet kauniečiai turėjo daug šansų pelnyti šimtąjį tašką. „Žalgiris“ jau prasidės 39 mačo minutei buvo pelnęs 98 taškus, tačiau du Leo Westermanno tritaškiai skriejo pro šalį.

Šiose rungtynėse „Žalgiriui“ nepadėjo Robertas Javtokas, Paulius Jankūnas ir Renaldas Seibutis, todėl daugiau laiko gavo jaunieji žaidėjai.

Oficialiose varžybose su „Žalgirio“ apranga debiutavęs Isaiah Hartensteinas per 24 minutes pelnė 9 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Tiek pat minučių gavęs Paulius Valinskas taip pat įmetė 9 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Šiauliai“: Maurice'as Bowmanas 13, Tomas Lekūnas 9, Asenso Ampimas 6 (9 atk. kam.).

„Žalgiris“: Brockas Motumas 16 (2/2 trit.), Edgaras Ulanovas (4 rez. perd., 22 naud. bal.) ir Artūras Milaknis (4/6 trit.) po 14, Antanas Kavaliauskas 12, Augusto Lima 11 (5 atk. kam., 19 naud. bal.).