Žvėriškas G. Antetokounmpo ištempė „Bucks“ į kitą etapą, „Jazz“ laimėjo išlikimo kovą

Rytų konferencijos nugalėtoja „Milwaukee Bucks“ nesunkiai pateko į antrą NBA atkrintamųjų etapą. Viskonsino ekipa 127:104 (26:28, 30:34, 39:23, 32:19) svečiuose sutriuškino „Detroit Pistons“ ir laimėjo konferencijos ketvirtfinalio seriją triuškinančiu rezultatu 4-0.

Milvokio „Bucks“ tapo antrąja komanda, kuri Nacionalinėje krepšinio asociacijoje įveikė pirmąjį atkrintamųjų etapą.

Kitame etape Milvokio krepšininkų lauks „Boston Celtics“, kuris taip pat nesunkiai 4-0 pranoko „Indiana Pacers“ su Domantu Saboniu.

Ketvirtajame mače vėl žvėriškai žaidė „Bucks“ ekipos ryškiausia žvaigždė Giannis Antetokounmpo, per 32 minutes įmetęs net 41 tašką, atkovojęs 9 kamuolius bei atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Būtent graikas inicijavo svečių spurtą trečiajame kėlinyje. Įpusėjus mačui, „Pistons“ dar sėkmingai laikėsi ir pirmavo dviem taškais, bet vien per trečią kėlinį G.Antetokounmpo įmetė 16 taškų ir „Bucks“ lemtingai nutolo.

Pirmąjį atkrintamųjų etapą „Bucks“ peržengė pirmą sykį nuo 2001-ųjų metų.

Po šio pralaimėjimo „Pistons“ pateko į NBA antirekordų knygą. Tai buvo 14-asis šios komandos pralaimėjimas atkrintamosiose iš eilės.

Šį sezoną „Bucks“ laimėjo visas aštuonias tarpusavio akistatas.

„Pistons“: Reggie Jacksonas 26, Blake’as Griffinas 22, Andre Drummondas 15 (12 atk. kam.), Luke’as Kennardas 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 41, Khrisas Middletonas 18, Ericas Bledsoe 16, Nikola Mirotičius 12.

Tuo tarpu Vakarų konferencijoje išlikimo mūšį laimėjo „Utah Jazz“ ekipa, savo aikštėje 107:91 (32:24, 21:23, 23:32, 31:12) nukovusi „Houston Rockets“.

Serijoje iki keturių pergalių „Rockets“ pirmauja 3-1 ir dabar įvykiai vėl kelsis į Teksasą.

Lemiamą spurtą šeimininkai surengė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai smogė atkarpa 15:1 ir atitrūko dviženkle persvara.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 31, Jae‘us Crowderis 23, Ricky Rubio 18 (11 rez. perd.), Derrickas Favorsas 12 (11 atk. kam.), Royce‘as O‘Neale‘as 11 (11 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30, Chrisas Paulas 23 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 per. kam.), Ericas Gordonas 16, P.J.Tuckeris 13.