Premjeras: SGD laivas tikriausiai bus išperkamas

Manau

Manau portretas
kad koncervatorių partiją(kaip kad paskelbė komunistų partiją) reikėtų Lietuvoje uždrausti ir laikyti nusikalstama

Kestutą

Kestutą portretas
Msno nuomone,reikėtų nutraukti šią gėdingą sutartį,areštuoti apsišaukėlių,prasukusių šią amžiaus aferą,turtą.Gėda prieš visą pasaulį,kai šitaip apgaudinėjami visi Lietuvos piliečiai.

taigi

taigi portretas
Klumpė padaugino bambalinio- suklykė ir skilo.

kacapinėms kekšėms

kacapinėms kekšėms portretas
Ko jūs čia galvą sukat dėl Lietuvos reikalų, jūs gi putkos laizytojai - tai ir varykit į savo kacapyną ir savo problemas spręskit. Bet turbūt čia geriau, jei neišvykstat? :)

putinas

putinas portretas
Ot dabar smagu butu surasti tuos debilus kurie ant molo stovejo i veliavelem mosikavo ir paklausti: nu ka debile? ispiso tave eilini karta tavo valdzia? dabar durniu laivas is tikruju turi laiva :D

buh

buh portretas
Pagaliau atsibudo didžiagalviai. Nusipirks tą bačką ir paskandins (kitaip neleidžia sutartys). Tada prisijungsim prie nordstrymo ir kas po rinkimų beprisimins tą nuskendusią geldą. Į dieną taupysim po 180000 usd.

buhalteris

buhalteris portretas
juk musu valdzia galėtų ir pasiderėti - galėtume pirkti ne vieną, bet kokius tris laivus. juk jei imsim "optom', tai gal bus pigiau. Jeigu mums ir vieno per daug, tai koks skirtumas, ar vienas, ar trys ?

VISUS KURVAS SGD -terminalo sumanytojus

VISUS KURVAS SGD -terminalo sumanytojus portretas
ir pirkejus atvezt ir susodint y interpindencija su vaikais ir giminem ir grubauskaite priekyje ....nuplugdyt y vandenyna ir paskandint....

...

... portretas
Pigiausia būtų išnagrinėt galimybę atšakai nuo Nord Stream-2 (kodėl tik vokiečiai protingais gali būt?), o jau tuomet ta 'bačka' išvis niekam taps nebereikalinga, tuomet tie norvegai mums patys mokės kad nepareikalautume jos išgabent.

Anonimas

Anonimas portretas
pasakysiu tiesiai lai eina na.... tokie ekspertai premjerai skaiciavimai buvusiu koruupc ir esamu berasciu.... neskaitykit kad eilinis emigrantas nieko nesupranta, senai pardavet viska vergovei, dar dziaugiuosi kad netapom pansus i afrikos salis, pencininku nesuprateliu laikai baigesi , kada nors paklausim jusu daunu kodel prasikot per kysius LIETUVA ir zmones nnnnnn.... metu vertet kentet,kur dar jau prasikta anuku anuku anukams teks kailius lupt.SUPER IMKIT IR MOKEKIT UZTUOS KORUPCINIUS.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas ką kopijuoja- išsiblaivyk. Karaliaučius yra izoliuotas, jiems būtinas terminalas ir statys ne "bačką" ,o poreikius atitinkantį objektą, jei Klaipėdoje būtų ATA Lubio siūlomas terminalas, tai viskas būtų gerai, bet Lubys netyčia numirė ir pastatytas niekam nereikalingas monstras.

sarikovamas

sarikovamas portretas
Visiems lojangiems sarikovams klausymas, kodel Karaliaucius kopijuoja lietuvos modeli ir renkasi SDG terminala?

Anonimas

Anonimas portretas
Prasmirdėli skilusiom klumpėm, kodėl tyli, kad bačka rudyja, kad palaikomas vegetcinis - minimalus režimas, nes dujos iš bačkos nekonkurencingos, kad kiekviena diena jos išlaikymo LT mokesčių mokėtojams kainuoja pusantro šimto tūkstančių eurų, kad registruota ofšore ir taip toliau ir taip toliau.

Laba diena,

Laba diena, portretas
prasmirdę troliai. Apie Siriją rašinėti baigėte, čia atbėgote, prostitutės? :)

pritariu

pritariu portretas
Sugrūsti į triumą aferos sumanytojus ir visus , kurie iš valstybinio lygio aferos pasipelnė ir paskandinti su visa bačka neutraliuose vandenyse.

O NXui

O NXui portretas
mums jo reikia?Kad amerikonas galėtu mums savo dujas prastūminėti?Ir kad ruskis(kuris kaip girdėjau prisidenges užsienio vardais)būtu operatorium šitos geldos darbe?IR MES UŽ VISĄ ŠITĄ HUINIĄ MOKĖTUME SAVO LR VAIKŲ IR SENUKŲ PINIGAIS?!!!!!!!!!!!!!!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių