Uoste įtvirtinami dideli objektai

ar

ar portretas
neaisku kad po komercine veliava vykdomi kariniai pasiruosimai nato laivams o mes patranku mesai tai priestarauja konstitucijai.......

>Jonas Lietuvis

>Jonas Lietuvis portretas
Jūsų žiniai ,,į Šilutės pusę"kurtis namus yra pavojinga gyvybei.Čia pat rūksta šiukšlių deginimo fortum jėgainė su viso LEZ-o nuodingomis gamyklomis šalia.Kurios teršia orą ,,normos ribose":D).Tolėliau yra ,,Klaipėdos vandenų"ir KRATC-o(regioninio šiukšlių tvarkymo) valdos.Iš kurių sklindančios, ypač vasarą, smarvės jau N metų neduoda miesto Pietiniam rajonui gyventi.Be to, uostas plėsis ir į pietus-rytus nuo Marių.Čia iki Rimkų esanti teritorija bus skirta logistikai ir pan.Taip kad neišeina kurtis gyventi ,,į Šilutės pusę".Nebent esi kamikadzė..:D

Algis

Algis portretas
Naujo uosto vieta Būtingėje

Jonas

Jonas portretas
Su ta uosto plėtra tokia pati isterija ,kaip su priešais aplinkui. Labai jau nepatikima ,matomai ir ekologai pučia į tą pačią dūdelę ,kad viskas gerai . Tie vertinimai kelia daug abejonių . Klaipėdiečių pagrindinė užduotis -stabdyti tą beprotystę . Prabuskite Klaipėdiečiai -uosto plėtra nereikalingha

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Iš kur toks noras kurtis, pirkti sklypą, statyti namą, sakyčiau pačiose netinkamiausiose vietose gyventi . Gyventi reikia patogiai ir suprantant ,suvokiant kad gyveni visuomenėje , ir jos interesas turi būti tavo kelrodis.Pasakykit man,kurioje laukinio kapitalizmo šalyje , žmogus pirktų viduryje laukų, be komunikacijų/ vandens, kanalizacijos ,kelių/ šešių arų sklypą namo statybai. Nebent turėtų verslo planą auginti kanapes be kaimynų ir valdžios žinios. Arba statyti namą sodų bendrijoje ,kur 100 metų prireiks paversti gyvenimą civilizuotu. O gal to ir nenutiks. Patariu pasižiūrėti į Šilutės pusę. Tenai palei geležinkelį, gali kurtis ištisi kvartalai. Iki Vilkyčių. Lengvai sprendžiasi žmogaus gyvenimo problemos . Tiek vaikučiams geležinkeliu , ar tramvajumi lengvai galima vykti į mokyklą Klaipėdoje , tiek neįgaliam ar nebevairuojančiam automobilio ar esant blogom oro sąlygom , laiku atsirasti planuotoje vietoje minimaliomis sąnaudomis. O uostas ir jūra yra visos Lietuvos .

stebėtini projektai

stebėtini projektai portretas
a) naujo uosto projektai nesuderinus jungčių su miesto valdžia ir visuomene ir šalies magistralėmis -tai O. Benderio Nju Vasiuki. Niekas nesutiks Melnragę paversti pramonine uosto zona. b ) įplaukos uostą linija sudarkyta, uosto įplauka susiaurinta "užlaužiant " molus direkcijos vadovui dar dirbant ministerijoje. Jeigu pietinis molas būtų paliktas tiesus, pailgintas bent tiek kiek pasuktas įplauka dabar būtų saugi. c) Molų paaukštinimas ženklios įtakos įplaukos saugumui neturės. aukštesnis pietinis molas nereikšmingai sumažins vyraujančių vėjų poveikį laivui, šiaurinio molio paukštinimas neturint naujo uosto projekto tiesiog keistas. Išvada: planuojama molų rekonstrukcija- tai 41 mln. išplovimo projektas. d) Uostą giliname jau apie 20 metų, išėmus tiek grunto kiek popieriuje į Klaipėdą turėtų net lėktuvnešiai laisvai patekti. Bet neįplauks. Kaip ir neplaukia Šventąją joks laivelis . Įdomu, ar geležinkeliai irgi pagal tokį modelį buvo "restruktūrizuojami"? Užuojauta biudžetui

#klaipedosateitis

#klaipedosateitis portretas
Vaitkus nepavargdamas toliau stumia aferistinius projektus. Prastume Renges ruozo isardymo projekta, dabar uz jo atsatyma ir ES baudas moakame mes visi, bet kazkas is to turejo nemazai naudos. Dabar Klaipedoje ta "Vilniaus gauja" toliau seimininkauja. Kol uostas netaps municipaliniu tol tokie Vilniaus valdziazmogiai tvarkysis, o musu miesto neoliberalai ziures i tai, kaip autsaideriai. Kai bus renkama miesto valdzia klaipedieciai i tai turi atkreipti demesi.

Nesutinku, kad

Nesutinku, kad portretas
statybu darbu dalis atitenkanti lietuviams butu 40 proc. Reikalauju, kad 95 proc darbu atliktu musu imones ir kas liko uzsienieciu kompanijoms. Nors darbo bus pusei Klaipedos vyru kokius 3 metus.

G.

G. portretas
Vakarų Eksprese yra straipsnis apie Smeltės konteinerių terminalą, kuris nuo pastatymo dirba vos 20% pajėgumu, krauna vos 3mln.tonų per metus. Krovinių nėra ir nenusimato pilnai panaudoti esamą uosto pajėgumą, bet grupė draugų vis tiek nori betonuoti. Jeigu jau nebegalima Lietuvoje nestatyti giliavandenio uosto, jeigu yra realus krovinio srautas, kurį privalom paimti - būtina statyti Būtingėje, kur privežamų/išvežamų krovinių srautas (jie planuoja 162mln.t. gabenti miesto gatvėmis), tarša ir krantų erozija nesunaikins nei Klaipėdos, nei pliažų iki pat Latvijos. Melas, kai teigiama, kad Latvija niekada neleis - iki šiol niekas latvių net neklausė, o pagal ES įstatymus jie ir neturi teisės sustabdyti kitos šalies strateginio objekto vystymo, nors savo sąlygas tikrai iškels, dėl jų teks derėtis. Panašiai kaip su Rengės geležinkeliu - ta pati grupė draugų išardė, pabloginio latvių uostų konkurencingumą, ir Lietuva buvo Eurpos Komisijos nubausta ir jau pradėjo geležinkelio atstatymą.

gal kas gali paaiskint

gal kas gali paaiskint portretas
straipsnyje rašoma kad molų "padėtis nebus keičiama", o "įplaukos kanalo kryptis bus pasukta maždaug 11 laipsnių" ir plotis padidės?

g

g portretas
Šitie du padarai įeis į Klaipėdos istoriją,kaip didžiausi miesto kenkėjai.Ko draskotės,nuodijat žmonių gyvenimus.Mirsit milijonieriais,bet ar tada bus taip svarbu.Gal pagalvokit,kaip pagerinti miesto gerbūvį,miestiečių gyvenimo kokybę.Tada bent geru žodžiu jus prisiminsim.Kol kas tik vienintelė mintis-kaip daugiau pinigų gauti ir ištaškyti,lipant per galvas ir gyvenimus.Bjauru.

Vaitkui

Vaitkui portretas
Ar bus nauda valstybei nuo tu projektu? Pinigai paimti didziuliai su valstybes garantija,o pelnas paskaiciuotas? Per kiek metu atsipirks sitas projektas? Kontraktai,sutartys sudarytos? Kad ir dabar uostas pustustis ir tu pajegumu pakankamai uztenka. Juk taip uosto direkcija megsta girtis del rekordiniu krovos rezultatu,kuriu greitai gali ir nebuti jei latviai broliukai prades rimtai konkuruoti del baltarusisku kroviniu. O tai net 40%!!!.

G.

G. portretas
Įtvirtinti objektai fotografijoj ir parodyti? :) Ta frazė apie pažadėtas uostui miesto žemes ypač pikantiška. Galėtų kas nors temą pavystyti, ypač su paralele į uosto pažadus miestui? Miesto žmonėms įdomu, gal jie su visais savo namais yra kam nors jau pažadėti.

Buoma

Buoma portretas
Labas Vaitkau.Tu man patinki.Laikykis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių