Žemiau skurdo ribos – daugiau kaip penktadalis gyventojų

violeta

violeta portretas
niekam MES nerupime tik lopelis musu zemes militaristams stumdant vienas kita,reikalingas isprausti kareiviska bata !! kad atsispirti pries nauja grobi . turejome fabrikus ,imones ,kurie mus penejo ,turejom butus ...DEJE laisve "atlaisvino" ir nuo butu ,ir nuo darbu laisvi kaip VEJAS ishkeliavom duoneliauti I kitas salis [gi tapom laisvi nuo VISKO!] ....ir landsberginiai mus "laisvus" dar ir apderge visokiais niekinamais epitetais [[nes mes ishlaisvinti nuo darbo ,nuo prarastu namu ]neturejom tvarteliu ,ukeliu ir kitko....laisvi kaip pauksciai! ishklydom is buvusiu namu is istaigu ir apspiaudyti ..o kas nepajege --likusieji tempia juokinga {EUROPIECIUI]pensija pragyvenimui per menesi lyg isaugtini drabuzi ,o nedatraukes ---paveluotai iskeliauja po tiltu bet LAISVAS su landsberginiu palinkejimu brudai!!!

jonas

jonas portretas
Kam tas rūpi.Svarbiau yra protestai prieš vištiena.

Anonimas

Anonimas portretas
leiskit seimunams pagyventi uz minimuma.seime liks daug tusciu darbo vietu.

Pulinys

Pulinys portretas
Alia uz tai esam laisvi ir nepriklausomi.Galim mojuoti trispalve, slovinti esama valdzia, degioti zvakeles, tampyti kryzius..Prie ruso to negalejom.Dar galim paverkti ir nusipirkti virve ir muilo, Vis tiek sitoj supuveliu saly niekas nepasikeis..

Cha

Cha portretas
Įdomiausia, kad net žemesnes nei "skurdo riba" pajamas gaunantys žmogeliai laikomi turčiais, jei turi butą ar nedievduok nuosavą triobikę, tegu ir sukiužusią. Jei ir jie būtų prie skurdžių priskaičiuojami, tai "žemiau skurdo ribos" būtų daugiau nei pusė Lietuvos. Bet nekilnojamas turtas kažkodėl laikomas pajamomis, nors nenorėdami tapti benamiais dar turintys būstą dažnai gyvena pusbadžiu, kad tik į skolas neįlįstų ir būsto neprarastų...

pro AŠARAS,

pro AŠARAS, portretas
BAŽNYČIAI BIZNIS--daugėja UBAGŲ atlaiduose,tai reiškia,kad BLOGAS GYVENIMAS ---papildo SUTANISTŲ pajamas.

p/b

p/b portretas
EI KONSERVATORIAI. ------ar matote ,kokį gyvenimą PADARĖTE, -----už tai reikėtų PRASMEGTI SMEGDUOBĖJE--visam.

kauniete

kauniete portretas
nereikejo įvesti euro

Adomas

Adomas portretas
Perskaicius tokius straipsnius taip ir norisi atsistot,sugiedot tautine giesme ir pasiemus lagamina dingt is sitos Dievo uzmirstos salies

Anonimas

Anonimas portretas
g"raudu: nuo 1945m. gevenome okupuot i[pasaulio didiesiems" pasidalijus Europa, kaip koses lekshte] ...biauru! treme ,gal ir kore ,saude ivesdami sava tvarka. baisu! taciau ir dabar taip elgemasi visose valstybese ;ar tai pilietines kovos ar tai intervensija---vieni kitus zuvo vel gi ivesdami sava tvarka . tai dar su Lietuvos okupantais nuo 1950 m buvo ramu ,nes ir pacioje rusijoje zmones gyveno prasciau uz lietuvaicius....norejom pradeti viska isnaujo rekem "laisves "gavom laisve!...pamatem ubagaujancius,pamatem benamius ,bedarbius.....bet laisvi! bet nuo ko??? ir savi!!!pasirodo ziauresni uz okupantus!!!oi ziauresni .ir ilipom I kitas "roges" tu KITU "skraidytuvai" narso po musu padange!!! shitie KITI nepastatys mums fabriku ,nesukurs jaunimui universitetu, darbo vietu NE! tiems KITIEMS tik musu zeme reikalinga ,kaip placdarmas uzgrobti daugiau atramos tasku LAISVE...lietuviui ji prazutinga pasirodo.......

GEDA, GEDA ir dar karta GEDA

GEDA, GEDA ir dar karta GEDA portretas
KIEKVIENAM, kuris organizuoja Afrikos uzkampy Europos vidury!!! Viduramziai XXI amziuje...Pasiklausikyt, nors kartais,ka apie mus sneka kt ES salyse.

ko verti ta ir turim

ko verti ta ir turim portretas
O tai tas kuris ant saves nesioja kazkieno apdevetas, apseiletas, ir velnias žino kuom sirgusio DRAPANAS Tai ka tas jau ne žemiau skurdo ribos ???? O tokiu Lietuvoje 67%gyventoju ! KAS KALTAS ? Keikiam valdžios isidirbinejimus, Bet ne tuos kas už ja balsavo

aaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaa portretas
melagiai - turiu 38 metai stazu 2016 isejau i pensija su 214.74 eu .taip seimunas gauna penijos 2000 eu ir mano ir gaunasi jems vidurkis . geda siai valdziai uz skurda

Jonas

Jonas portretas
630 tūkst. žmonių už skurdo ribos?Tai beveik pusė iš likusių Lietuvoje!Tai kur tie ekonominiai laimėjimai,vadovaujant magnolijai?Kur jie?Ko taip slepiat,kad negalim nei pamatyti,nei pajusti.....

Pensininks

Pensininks portretas
Bet kazko nebesiprantu: kelia ir zada kelti atlyginimus, ir minimalaia alga, o kaip pensininkai? Kadaise buve 1000 litu, buvo padori kazkiek pensija. Dabar 300 euru skurdas. Kazkaip apie tai nieks nebekalba. Pensininkai nekalti, kad nebegali isvaziuoti geresnio gyvenimo i uzsieni, bet jie iskovojo, kad jaunimas dabar gali ieskoti laimes pasaulyje. Kazko nebesuprantu.

Patriotams

Patriotams portretas
Dėkokite savo prezidente už tokį gyvenimą , ruso fobija nieko gero žmoniems nedavė !!!

anta. /

anta. / portretas
Skurdo riba vienam zmogui 282 euro , dar reikia atmesti PVM 21 % t.y. 60,48 euro tai skurdo riba liks 222 euro ! tiek tegauna pensininkas kad ir dirbes kvalifikuota darba .

Joo

 Joo portretas
Gražu pažiūrėti kaip vagia Lnzbyyrgio vagys. net 8,5 % dirbančiųjų žemiau skurdo ribos.

to Jonas

to Jonas portretas
Pritariu Jums, minimali alga dabar turėtų būti 600 eurų ir neapmokestinamo jokiais mokesčiais, tai suma reikalinga žmogui išgyventi. Ir reikia būtinai naikinta tą painiavą, kai atseit Sodrą už darbuotoją moka darbdavys. Nieko jis nemoka iš savo kišenės. Tuos pinigus jam uždirba darbuotojas, tai ir vadinkim daiktus tikrais vardais. Manau, ta tvarka, kai Sodrą atseit moka darbdavys, labai reikalinga paslėpti didžiulius valdininkų atlyginimus. Kadangi iš Lietuvos daug žmonių pabėgo, tai reikia atitinkamai ir valdininkų skaičių sumažinti, o ne didinti jiems algas.

Palaikau medikus .Ne medike.

Palaikau medikus .Ne medike. portretas
Medikas mokinas 10m.O atlyginimas kaip nekalifikuoto darbininko.O atsakomybe didele.Zmogaus gyvybe ju rankose.Todel ir duodame,kad medikas pasistengtu del gyvybes,o ne tik atidirbtu kaip statyboje eilinis su alaus buteliu rankoje.O dar manau vadovu ligoniniu atlyginimai butu suvienodinti mazdaug su eiliniu mediku.Ne dabar kaip yra desimteriopai ir daugiau didesni.

Kęstas

Kęstas portretas
Kiek pinigų realiai gauna Lietuvos medikai? "Anot G. Jarašiūnės, palikdami jų platformoje komentarą apie atsidėkojimą prie konkretaus gydytojo, davę 100 EUR ir daugiau nurodo 18 proc. pacientų. 11 proc. teigia atsilyginę sumomis nuo 31 iki 100 EUR, o 71 proc. tvirtina palikę ne daugiau kaip 30 EUR. „Šeimos gydytojams paprastai nešama saldumynų, kavos, bet duodama ne daugiau kaip 10–20 eurų“, – komentuoja pašnekovė. Komentaruose prie gydymo įstaigos profilio sumos didėja: čia jau net pusė pacientų teigia davę 100 EUR ir didesnį kyšį, 17 proc. nurodo neoficialiai mokėję nuo 31 iki 100 EUR, o 34 proc. – iki 30 EUR. Ekspertės teigimu, didesnės sumos galimai skiriamos operuojantiems chirurgams, anesteziologams, o mažesnės sumos veikiausiai atitenka aptarnaujančiam ligoninės personalui. Kito šaltinio, Lietuvos korupcijos žemėlapio, duomenimis, kyšio medikams dydis svyruoja nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų."

Kęstas

Kęstas portretas
Oficialus mėnesinis 600 eurų atlyginimas Lietuvos gydytojui yra neadekvatus. Jei tokio gydytojo žmona auklėja du vaikus, todėl dirbti negali, tai tokio gydytojo šeima gyvena prie skurdo rizikos ribos. Skurdo rizikos riba pernai buvo 282 eurai per mėnesį vienatvėje gyvenančiam asmeniui ir 593 eurai šeimai, susidedančiai iš dviejų suaugusių asmenų bei dviejų vaikų iki 14 metų amžiaus, pranešė Statistikos departamentas. Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

ezys

ezys portretas
taip pat jei visi zmones gaus vienodas pajamas (nesvarbu ar tai butu 1 euras, ar 1 000 000 euru) skurdo rizikos lygis bus - 0% :)

ezys

ezys portretas
Skaitykit is naujo, nes nieko nesupratot, paprasykit vaiku, jei turite mokyklinuku jums isaiskins ;) Jei netikite paziurekite i kitu saliu rodiklius pvz. Belgijoje skurdo rizikos lygis yra 15,5% priminsiu, kad Belgijoje minimali alga yra €1,531.93 Ismokite viena karta atskirti SANTYKINI dydi nuo ABSOLIUTAUS :)

Jonas

Jonas portretas
Parai vienai ,jeigu uždirbi minimalią algą .grubiai tenka apie 11 eurų.Tiek eilinėje kavinėje kainuoja antras patiekalas su kompotu.O kur pusryčiai ,kaip pasakytų mitybos specialistai ??? T.Y.perkamoji galia ,sakykime ,niekinė.Minimali alga šiandien dienai turėtų būti mažiausiai 600 eurų,nes kitaip tokiu būdu žmogus tampa ir be garbės ir be orumo ,jo savivertė lygi nuliui.

to ežys

to ežys portretas
Ežiuk, neklaidžiok rūke ir nevaidink gudručio, jei pajamos dabartiniu metu 1000 eurų, pragyvensi, taigi antrame pavyzdyje nei vienas nebus žemiau skurdo ribos, o straipsnyje kalbama apie gaunamas pajamas, o ne kiek vaikai iš emigracijos atsiuntė. Nemaišyk.

Taigi

Taigi portretas
Nuo minimalios algos atėmus mokesčius, lieka mažiau, nei skurdo riba? Manau, kad tai ne pasityčiojimas iš dirbančio žmogaus, tai genocidas. Konservatorių ir socialdemokratų valdymo laikais sukurta pašalpinių dauginimosi sistema, kurią išlaiko dirbantieji, be abejo, pensijų didinimui nelieka. Kaune didžiuliai stendai siūlo patį geriausią darbą - auginti tų pašalpinių prigimdytus niekam nereikalingus vaikus.Gerai mokės. Už dirbančiųjų pinigus. Ši vyriausybė nors truputį bando taisyti padėtį, mažina mokesčius, bet kas pridaryta per 27 metus, ištaisyti greit neįmanoma.

ezys

ezys portretas
Skurdo rizikos lygis parodo koks procentas zmoniu gauna pajamas, kurios yra zemesnes nei 60% nuo visu gyventoju gaunamu pajamu medianos pvz.: sakykim valstybeje gyvena 10 zmoniu ir ju pajamos yra tokios: 1;1;2;2;3;4;5;5;6;6. Medijana - 3. 60% nuo 3 yra 1.8, tad sioje populiacijoje zemiau skurdo rizikos ribos atsidurs gaunantys maziau nei 1.8, tai yra 1, kadangi tokias pajamas gauna 2 is 10 gyventoju - skurdo rizikos lygis bus 20%. Pokstas tame, kad jei pajamos bus 1000; 1000; 2000; 2000; 3000; 4000; 5000; 5000; 6000; 6000 skurdo rizikos lygis vis tiek bus 20% :) tukstancius galite pakeisti net milijonais, tai vistiek nieko nepakeis. Labai zurnalistams sitas dydis patinka, bet jis tik klaidina zmones. Pvz. gaunat pensija 280 euru, bet gyvenate senamiestyje, o saskaitoje pas jumis milijonas euru (laimejot loterijoje, paveldejot, pavoget, pardavet seimos auksa) tai pagal si rodikli jus vistiek esate zemiau skurdo rizikos ribos :)

Ginta

Ginta portretas
Gyvenimas Lietuvoje gerėja. Negi nežinojote?

.

. portretas
lietuvos ateitis seniai aiski....korupcija, vergove ,skurdas. galim rinkti ka norim ,niekas nesikeis. 27 metai praejo ir ka uzgyvenom?pastipusio asiliuko ausis...

Liudna ir graudu del Lietuvos vargstanciu pensininku.

Liudna ir graudu del Lietuvos vargstanciu pensininku. portretas
Labiausia man gaila be sveikatos, pasiligojusiu pensininku, nuo kuriu visos valdzios tiesiog nusisuka. Pagarba ir meile seniems, ypac ligotiems zmonems, jug tai doroves saknys.

jo

jo portretas
Pagal ministro Špoko postringavimus tamsta esate beveik vidurinioji klasė, cha cha cha

Pensininkė

Pensininkė portretas
Jeigu aš gaunu pensijos 287 eurus, tai, vadinasi, nebepriklausau skurdo rizikos grupei? (Skurdo rizikos grupė -- 282 eurai). Vadinasi, esu turtinga, ar kaip?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių