„Begos“ jubiliejuje – pripažinimas ir pagarba

Klaipėdos dramos teatras seniai bematė tiek ir tokių žmonių, kokie čia rinkosi praėjusio penktadienio vakarą. Žymiausi šalies politikos, verslo bei dvasininkijos atstovai sugužėjo pasveikinti Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ su 25-erių metų veiklos sukaktimi. Pirmajai privačiai nepriklausomo Klaipėdos uosto krovos kompanijai „Bega“ išreiškė pagarbą keli šimtai solidžiausių šalies asmenų.

Rikiavosi eilė sveikintojų

Į dramos teatrą šį kartą susirinko daugybė kostiumais pasipuošusių vyrų bei puošniais aprėdais akį traukiančių moterų. Tai bylojo apie faktą, kad švenčiamas solidžios verslo įmonės gimtadienis.

Teatras tą vakarą dvelkė solidumu nuo pat prieigų. Tai buvo šventė surengta ne tik sukaktį mininčiai įmonei, bet ir visam miestui, nes iškilmėse dalyvavo įvairioms uostamiesčio gyvenimo sritims atstovaujantys svečiai, o taip pat kompanijos partneriai iš visos Lietuvos bei užsienio.

Susižavėjimas sumaniai vystomu verslu, pagyros už posūkį į jos robotizaciją, naujausių technologijų taikymą, išradingą rinkų bei klientų paiešką, pagarba dėl socialinės politikos bei rūpestį miesto kultūra ir paveldu skambėjo iš daugelio sveikinusiųjų įmonės „Bega“ valdybos pirmininką Aloyzą Kuzmarskį ir generalinį direktorių Laimoną Rimkų.

Tarp sveikinusiųjų – žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus su žmona Ilona, vienas pirmųjų uosto vadovų Valentinas Greičiūnas su žmona Irena, Vyriausybės vicekancleris Alminas Mačiulis, Seimo pirmininko pavaduotoja Irena Šiaulienė, Europos Sąjungos atstovybės Rusijos Federacijoje vadovo kadenciją baigiantis Vygaudas Ušackas, Telšių vyskupas ordinaras Kęstutis Kėvalas, Baltarusijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Aleksandr Korol, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, Seimo narys, diplomatas Antanas Vinkus ir daug kitų garbių žmonių.

Dėkojo ir sveikino

Nuoširdžiausius sveikinimus iškilmių kaltininkams siuntė ir premjeras Saulius Skvernelis. Jo padėkos raštais už išskirtinį indėlį į Lietuvos transporto-tranzito sistemos potencialo kūrimą ir puoselėjimą, Klaipėdos jūrų uosto konkurencingumo didinimą, Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, vardo įtvirtinimą ir reprezentavimą apdovanoti A.Kuzmarskis ir L.Rimkus.

Susisiekimo ministro padėkos raštus už efektyvią ir atsakingą veiklą Klaipėdos jūrų uosto bei Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, labui bei už Klaipėdos jūrų uosto konkurencingumo ir techninio-technologinio potencialo didinimą kompanijos „Bega“ darbuotojams įteikė A.Vaitkus. Šios garbės nusipelnė gamybos direktorius Stanislavas Lamakinas, Techninio skyriaus viršininkas Antanas Kekys, projektų vadovas-statybos inžinierius Ramūnas Locaitis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas A.Vaitkus pakvietė ant scenos ir įteikė padėkas „Begos“ Technikos ir technologijų direktoriui Mantui Kazlauskui, Statybos-remonto tarnybos vadovui Robertui Gedraičiui, Mechaninės tarnybos vadovui Mindaugui Šveriui, Geležinkelio tarnybos riedmenų priežiūros meistrui Linui Rukavičiui.

Lietuvos Pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis dar kartą užlipo ant scenos ir įteikė šios konfederacijos įsteigtą profesijos riterio ženklą „Begos“ terminalų vadovui Ryčiui Rutkauskui, įmonės komercijos direktoriui Karoliui Kuzmarskiui bei krovos komplekso pamainos viršininkui Klaidui Šernui.

Garbės ženklai – už nuopelnus

Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“ įsteigė garbės ženklus, kurie teikiami už ypatingus nuopelnus kompanijai, Klaipėdos jūrų uostui bei visam Lietuvos jūriniam kompleksui.

Šiuos garbingus apdovanojimus įteikė įmonės valdybos pirmininkas A.Kuzmarskis.

Ypatingi ženklai įteikti „Lifosa“ generaliniam direktoriui Jonui Dastikui, kompanijos „EuroChem“ generaliniam direktoriui Igoriui Nečajevui (jam šis ženklas bus perduotas vėliau, nes iškilmėse negalėjo dalyvauti), bendrovės „Akmenės cementas“ generaliniam direktoriui Artūrui Zarembai, bendrovės „Montuotojas“ vadovui Antanui Katinui, įmonės „Klaipėdos monolitas“ direktoriui Donatui Valaičiui, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generaliniam direktoriui A.Vaitkui ir Klaipėdos uosto kapitonui Adomui Aleknai.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas liko ištikimas savo stiliui – ekspromto meistras išgirdo pamėgtą dainą, kurios melodija skambėjo, kol lipo ant scenos ir pratęsė ją pats dainuodamas. Tai tapo dar viena, šįkart muzikine dovana susirinkusiesiems.

V.Grubliauskas už aktyvią veiklą Klaipėdos uosto ir miesto labui garbės raštais apdovanojo „Begos“ komercijos direktoriaus pavaduotoją Arūną Paulauską, Geležinkelio tarnybos viršininką, kompanijos sporto klubo vadovą Šarūną Juodelį bei Komunikacijos ir informacijos grupės vadovą Gediminą Gudavičių.

Šventę prisimins ilgai

Iškilmėse dalyvavę svečiai nepavargo nuo prakilnių kalbų, sveikinimų bei apdovanojimų lavinos. „Begos“ istorijos bei dabarties aktualijos atskleistos susirinkusiesiems šiai progai sukurtu penkių dalių filmu. Įmonės praeitis, augimas ir dabartis pateikta išradingai, su įvairių įvykių liudininkų komentarais, perpinti sumaniai nufilmuotais vaizdais.

Kalbos perpintos muzikiniais intarpais. Scenoje pasirodė choras „Cantare“, Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos orkestras, smuiko virtuozas Zbignevas Levickis ir gitaros meistras Aurelijus Globys, atlikėja Evelina Sašenko, grupė „Subtilu-Z“, taip pat Baltijos gitarų kvartetas.

Kiekvienas svečias išsinešė ne tik nepakartojamus įspūdžius, bet ir gavo dovanų: Kęstučio Demerecko knygą, kurioje užfiksuota Klaipėdos uosto krovos kompanijos „Bega“ istorija.NAUJAUSI KOMENTARAI

ne raudonsnukis

ne raudonsnukis portretas
Saunu kai komunistai valdo visu musu mokesciu moketoju turta,a tiesa tai ju -komunistu turtas.Keista situacija visi dekoja,kad turtas ne ju
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių