A. Kubiliaus sūnaus uodega – energetikos versle Baltarusijoje

taip

taip portretas
tik pašalino ir vėl įdėjo šitą straipsnį. Na ir Kauno diena, kas vėl apmokėjo buvimo laiką.

Ne seimas, bet vieni "verslininkai"?

Ne seimas, bet vieni "verslininkai"? portretas
Seimas suniekšėjo ir suįžūlėjo, tad ar nesulauksime valstybinio perversmo?

Kas tai gali paneigti?

Kas tai gali paneigti? portretas
O mano nuomone sio rasinio autoriaus uodega Kremliniu rankoes.

Antas

Antas portretas
Modus Grupės 100 % akcijų savininkas - Martinkėnas, o atsakyti už tos grupės veiklą ir interesus kažkodėl turi Kubilius?

Anonimas

Anonimas portretas
Vat jei jis butu kolchozo pirminyko sunus, tai neturetu ne tik jokios uodegos, bet ir stuburo

Pastaba.

Pastaba. portretas
Vienas komentuojantis klausia,kodel apie Karbauski rasliava dingsta ,o Kubiliaus ne? O todel ,kad Kubilius ne kremlinis.Zmones juk kuriu smegenis neisplauti tai supranta.

Manau.

Manau. portretas
Uz kiek ta rasliava nupirkta?Matosi,kad neturit ko prikibti prie Kubiliaus ir jo sunaus.Tai niekus rasinejat.Kremliniu saika isibegejo.

Gėda Kaunadieniui

Gėda Kaunadieniui portretas
Rašinėlyje ššš sumaišo su kiaušiniene ir naudoja skardžiams ir karabasams pridengti. Ritasi Kauno Pravda dugnan.

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
Labai įdomu,kiek kaunadieniui moka karbauskynas už laiką,skirtą šiam straipsniui išlaikyti?Jau bene antra savaitė laikoma šiame puslapyje.Matyt,nepagailėta pinigėlių.

cia tas

cia tas portretas
kuris padare zeme kilnojama i

>taip

>taip  portretas
Gerai pastebėjai. Kaunadienė daug priklauso nuo Matijošaičio. Karbauskis su Matijošaičiu neišskiriama pora, remianti vienas kitą visur ir visada. Laikyti kritikuojančius Karbauskį straipsnius kaunadienei nenaudinga, o gal ir nuostolinga..

Klausimas ponui Verygai

Klausimas ponui Verygai portretas
Kodėl taip stipriai uždarinėjat ligonines, kad jau mūsų komentatoriui Kęstui neatsirado vietos, o tai jis čia popierių vis gadina ir gadina, gerai kad nors ne orą.

taip

taip portretas
Ir kaip čia yra su ta Kauno diena. Kai į komentatorių Top papuola straipsnis apie Karbauskį ir jeigu yra daug neigiamų atsiliepimų, tai moment dingsta tas straipsnis, o čia dabar apie Kubiliaus sūnų ir jis ne verslininkas, o stebėtojų tarybos narys, tai straipsnis jau puse mėnesio laikomas. Tai kas valdo Kauno dieną.

.

. portretas
Sunaus uodega kazkas mate Baltarusijoje, o tai kodel jo tevas beuodegis? Uodega paprastai buna paveldima, nebent atavizmas. Gal jo tevas visai kitas?

tam cha cha cha

tam cha cha cha portretas
padugnė tas tavo kubilius, dviveidis šunsnkukis, o kad tu nelabai nori to matyti, tai jau čia tavo bėdos

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Jau beveik savaitė kai Putino subinlaižiai Baltarusijoje nesustodami, uždusę, pavargę vaikosi Andriaus Kubiliaus sūnaus uodegą ir niekaip pagauti neįstengia.

Cha cha cha Senis Kęstas, iš baimės pasidaryti silpnapročiu

Cha cha cha Senis Kęstas, iš baimės pasidaryti silpnapročiu portretas
idiotu tapo. ............Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

mo

mo portretas
Cia ziuriu visi kurie tik apie rusu gresme reke patys susije, negrazu taip maskuotis ir vaidinti patriota, kai patriotizmas nukreiptas ne ta linkme. Taip palengva islenda tikrieji rusu agentai kurie visiems dume akis pasislepe po patriotiskumo kauke.

geras

geras portretas
karys pries rusu invazija vagis apvoges pensininkus ir negrazines pavogtu pinigeliu o dabar dar sunelio darbelis va kas sedi seime

pasiulymas

pasiulymas portretas
Mano manymu tai abu teva su sunumi sodinti i cypke ir bus pasiektas teisingumas.

Kęstas

Kęstas portretas
Sulaukę pensijos Lietuvoje, jūs padidinate jūsų rizika susirgti silpnaprotyste. Kodėl būtent Lietuvoje? Nes mūsų pensijos yra mažiausios Europoje, tai žymiai padidina mūsų skurdo tikimybę. O skurdas yra blogai dvasinės sveikatos išsaugojimui. "MedPage Today" (5/16, Smith) pranešimai tyrėjai nustatė, kad "demencijos vystymosi tempas buvo 1,68 karto didesnis už tuos, kurie yra mažiausio turto kvintilio grupėje, palyginti su aukščiausiais". Pensininkams reikia susivienyti ir balsuoti ne prieš Rusija, kuri mus nei šildo, nei šaldo, o prieš mūsų, lietuvių, skurdinimą Lietuvoje. Gėda visoms nepriklausomos Lietuvos valdžioms. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

lliudas

lliudas portretas
Juokiasi puodas,kad katilas juodas,o ne kad katinas juodas.

visi seimos partijos vagiškai

visi seimos partijos vagiškai portretas
Matyti ką lietuvos tautos tęsta bedos ir kovojo toliau atstumti seimos užimtos vietos. Taip baisus seimos partijos užmušik vežius.LT.t.j.politikos apsupos aplikos seimos rūmus.Nesedek ir Nemiegok prie seimos šūkiai visi partijos labai blogai del santvarkus.visi seimos partijos vagiška

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Putino subinlaižiai ir toliau tebelaksto paskui A.Kubiliaus sūnaus uodegą

Kęstas

Kęstas portretas
Lietuvos Vyriausybės ministras sako: „Santykis tarp darbo užmokesčio ir gaunamos pensijos, ateityje, prognozuojama, mažės iki 20 proc.“ (tai socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, jis dirba Sauliaus Skvernelio Vyriausybėje)." Linas Kukuraitis buvo toks pat skurdžius, kaip bažnyčios žiurkė. Iki tapdamas ministru, Linas Kukuraitis dirbo Caritas. Nebūtų nuostabu, jei pensijinių fondų valdytojai Liną Kukuraitį nupirktų, ir gana pigiai. Bet kuriuo atveju Liną Kukuraitį reikia teisti už Lietuvos mokesčių sistemos griovimą. Kas mokės tuos mokesčius, jei visa tai greitai dings, kaip tvirtina ministras. Tuo labiau, kad mokslo įrodyta, jog tai, ką Linas Kukuraitis sako, yra grynas melas. O jei fondai yra tokie pat sukčiai, koks yra D. Mockus, tai kaip mes galime jiems patikėti mūsų santaupas? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Kauniete

Kauniete portretas
draugas kubilius deka jam kilo tarybine lietuva

Tokios tokels

Tokios tokels portretas
Kubiliaus sunus gauna mat pinigus uz stebejima,o tu smirdila vadindamas kitus pats smirdi.Lauki pasalpu.Juk matosi,kad rasliava uzsakyta .Perku parduodu.P O tokie runkeliai uz runkelius ir balsuoja.grazulius,kepenius,pukus ir daug kitu tokiu.Geriau prisiminkit savo garbinata AMB.Kuris ir pradejo visa prichvatizacija,machinacijas.A.A. Veselkoszodziai.

AS manau

AS manau portretas
Kremliniai jus patys didziausi vagis.Juk sunus tik stebetojas.O Kremliaus samdytiniai baikit rasineti nesamones ir nuteikineti zmones be reikalo.

na na

na na portretas
ir kurgi dabar tas neišpasakytas d3biliaus skaidrumas??? šlykštus arogantiškas veidmainis

tiesa

tiesa portretas
vagis ir afrikoj vagis

Kęstas

Kęstas portretas
Ar tikrai blogai, kad Kubilius ir kiti išvogė milijardus eurų, o pensininkai badauja? Ne. Ar galima išsigydyti aterosklerozę? Galima, bet nelengva. "Badavimas sumažina aterosklerozinius kraujo indų pažeidimus, sumažina infarkto ir insulto šansus, pagerina sergančiųjų širdies ligomis savijautą. Kokie konkretūs tie gerieji maitinimosi ir kiti gyvenimo būdo pokyčiai? Laikytis reikiamų šių gyvenimo būdo pokyčių yra nelengva. Dieta yra pilnaverčio maisto produkcija, vegetariška dieta, kurioje riebalai yra apriboti iki ne daugiau kaip 10 procentų nuo visų kalorijų.

Kęstas

Kęstas portretas
Be to, pacientai turi mesti rūkyti, atlikti reguliarius aerobinius pratimus ir dalyvauti grupės terapijos streso mažinimo seansuose." Parodoksalu, kad Lietuvos valdžia, verčianti mūsų pagyvenusius žmones badauti, yra priversta ilgiau mokėti jiems pensijas, nes tokie žmonės ilgiau gyvena. Jei badavimas yra jūsų pačių noru pasirinktas gydymosi būdas, būtinai aptarkite tai su jūsų gydytoju. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Tai ką, Kubilius dar privalo atsakyti ir už savo penkiasdešimtmečio sūnaus uodegą? Kvailesnio užsakomojo straipsnio dar neteko skaityti. Pinigai išmesti į balą.

>Kęstas

>Kęstas portretas
Vargšeli tu nukvakęs..Pats dvoki kaip šeškas ir dar vapi apie kitų negerą kvapą.

Kęstas

Kęstas portretas
Stebėtojas stebi ir už tai gauna didelius pinigus. Todėl jis rizikavo ir į ten nuėjo. Kvapas negeras, nors jūs ir rėkiate iš visų jėgų. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Irena

Irena portretas
Atrodo, kad šios rašliavos autorius gerokai susipykęs su proteliu: visai nesiorientuoja kas, kur ir kaip. Jau gerb. Andrių ir signataru padarė, tai norėti, kad mūsų, lietuvių, atvirai, bukai nebandytų durninti. Noriu įspėti, kad mąstančių neapdurnins, o pats užsitrauks mūsų neapykantą

Stai ir matosi.

Stai ir matosi. portretas
Manau straipsnis uzsakytas kremliniu.Atebetojas joks ne uzsimantis verslu Baltarusijoj.Zmone skirkit smeizta nuo tikroves.Juk rase ir sake,kad padauges pries rinkimus kremliniu ispuoliu ivairiais budais.

Straipsnis apie Kubilių –nukvakęs senis Kęstas paisto apie

Straipsnis apie Kubilių –nukvakęs senis Kęstas paisto apie portretas
dvigubą pilietybę. kad užsienyje užsidirbę pensijas, mokėtų pensijas Lietuvos pensininkams ..............Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Kęstas

Kęstas portretas
Kaip mums išgyventi, turint tiek vagių Seime? Kodėl mums naudinga leisti įsigyti dar vieną pilietybę, neprarandant Lietuvos pilietybės? Tauta sensta, nes gimstamumas mažas. Medicinos mokslas vystosi nepaprastai greitai. Todėl greitu laiku tapsime pensininkų tauta. O iš kur tos pensijos? Kas uždirbs? Gavę antros valstybės pilietybę, mūsų broliai ir seserys lietuviai emigrantai galės dirbti tos antros valstybės tarnautojais. Jei jie grįš senatvei į Lietuvą, tai mokesčius už jų didžiules (mūsų požiūriu), antroje valstybėje tokiu būdu uždirbtas, pensijas, jie, kaip Lietuvos rezidentai ir nacionalai, turės mokėti Lietuvoje (pavyzdžiui, sutartis su JAV, 19-tas straipsnis, paragrafas b).

Kęstas

Kęstas portretas
Iš tų mokesčių galėsime mokėti Sodros pensiją jums, kurie dabar dalyvausite referendume apie dvigubą pilietybę Lietuvos piliečiams. O kaip su tais rusais? Rusai daug metų neužpuolė NATO. Tai šansų, kad užpuls, nėra. Ir NATO šalys, ir rusai nori gyventi, todėl vengia branduolinio karo. Kodėl tiek daug riksmo, kad rusai puola? Rėkia tie, kurie bando gauti naudos iš prekybos pasenusiais Boxeriais, auksiniais šaukštais ir kitokiu šlamštu. Net karingoji D. Grybauskaitė prašo pagalbos iš prekeivio D. Mockaus. Galvokit savo galva, tokių savanaudžių rėksnių neklausykit. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

vagys

vagys portretas
pydarai

:)))

:))) portretas
cia putino darbas!!!

Cha cha cha (papildau praleistu)

Cha cha cha (papildau praleistu) portretas
Puikus užsakomasis straipsnis apie š...... ir nieką, atitinkantis gandragalvių ir Putino subinlaižių mentalitetą. Vien straipsnio pavadinimą “A.Kubiliaus sūnaus uodega – energetikos versle Baltarusijoje” perskaitę, p.Putino subinlaižiai baigia iškakoti paskutinius savo proto likučius. O, kas bus kai perskaitys visą straipsnį?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Puikus užsakomasis straipsnis apie š...... ir nieką, atitinkantis gandragalvių ir Putino subinlaižių mentalitetą. Vien pavadinimą perskaitę p.Putino subinlaižiai baigia iškakoti paskutinius savo proto likučius. O, kas bus kai perskaitys visą straipsnį?

Prisišiko kaip reikiant

Prisišiko kaip reikiant portretas
tuojau pradės kedent prie plunksnas išsišiepusią Raselę.

laukiu

laukiu portretas
Nejaugi ir dabar Kubilius liks svarus kada pagaliau bus imtasi istirti visus Kubiliaus veksmus kada jis dirbo ir vadovavo Ministeriu kabinetui kartu su garsiu Valinsko saumenu buriu.

senu senovej konservatlyberastine kgbesnyku gauja

senu senovej konservatlyberastine kgbesnyku gauja portretas
turejo but paskelbta uz istatymo ribu -gauju nariai arestuoti ,su vogto ,prisiplesto ir aferom ysigyto turto ju ir ju giminiu konfiskacija ......kaip kad ir ju aferu -vagysciu slepejai , teisesmaukiniu mafija

Kęstas

Kęstas portretas
Išvada yra liūdna: A. Kubilius yra blogas politikas. Geras politiko darbo rezultatas yra laimėti rinkimus ir valdyti. A. Kubiliui ir jo partijai tas daugiau nebeišeina. Kai tik girdime, kad davatkos vėl balsuoja už A. Kubiliaus partiją, ir jis gali laimėti rinkimus, mes susivienijame prieš A. Kubilių ir jo partiją bei neleidžiame prasibrauti į valdžią. Specialiai Vargšui: Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

...

... portretas
Taip po truputį ir sužinosim kaip 'konservai' prieš Lietuvą veikia.

negeda bybilio klanui?

negeda bybilio klanui? portretas
O ir sitas senis bybilius pasisikes gerokai?!

šIEM ŽMONĖM NĖRA NIEKO ŠVENTO.......

šIEM ŽMONĖM NĖRA NIEKO ŠVENTO....... portretas
Atrodo,kad reikės TADUI BLINDAI keltis iš numirusių ir šiem vagim ir aferistams šiknas ištarkuot ir pasūdyt.KITO KELIO NEBUS.jIEMS PER MAŽA BAUSMĖ BUČIUOT ARKLIUI PO UODEGA.

Anonimas

Anonimas portretas
Stebetojas ne akcininkas manau.Ir manau dabar toks metas bili ka sutarsyti.

Didžiosios Andriaus Kubiliaus nuodėmės

 Didžiosios Andriaus Kubiliaus nuodėmės portretas
Tik pakartoju straipsnyje aprašytas Didžiąsias Andriaus Kubiliaus nuodėmes: jo sūnus Vytautas – „V.Kublius yra ir UAB "Modus Group" stebėtojų tarybos narys.”, “Vytautas beveik dvejus metus išrinktas į stebėtojų tarybą bendrovėje, kuri Baltarusijoje plečia saulės energijos bei biodujų elektrinių statybą.”, “100 proc. "Modus Grupė" akcijų per Nyderlanduose registruotą "MG NL Holding" valdo vilnietis verslininkas Kęstutis Martinkėnas.” ………............ Sveikinu komentatorius-Proto Milžinus.

Vargšas Kęstas

Vargšas Kęstas  portretas
Iš to susijaudinimo pamiršo prirašyti: "Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką."

Kęstas

Kęstas portretas
Kaip A. Kubiliaus šeima padarė, taip aš tiksliai ir parašiau. Jei Tau atrodo, kad kvailai padarė - kreipkis į juos. Kaip sako D. Grybauskaitė, aš čia ne prie ko. Man pačiam nesmagu gyventi valstybėje su tokiais kvailais politikais.

AS manau.

AS manau. portretas
Kokia uodega rasytojau.Kubilius paaiskino kaip viskas yra.Parsidavei rsinetojau.Juk seniai visi zino,kad viskas perkama parduodama.Neturit ka apie ji rasyti tai nors sunu apjuodinsit.

Bravo, Kęstai

Bravo, Kęstai portretas
Aš jau galvojau, kad kvailiau parašyti nebeįstengsi. Apsirikau..

patarlė

patarlė portretas
Pastaba: "Juokiasi puodas, kad KATILAS, - ne KATINAS - juodas".

Anonima

Anonima portretas
Kas gi čia keisto? Kai konservai buvo išpjauti iš seimo valdančiosios daugumos, jie gi sudarė SAVO ŠEŠĖLINĘ VYRIAUSYBĘ. Ar dar kam nors ir šiandiena kyla klausimų, kas tai per šešėlis buvo turimas omenyje? Ne, manau, kad dabar visi supratome - tai buvo veiklos Rusijoje (Juknevičienė ir kt jos "broliai") ir Baltarusijoje (Kubilinskai) vyriausybė. Pats laikas Žaliesiems valstiečiams pasidomėti ir Kreivio "Moki veži" veikla.

Kęstas

Kęstas portretas
A. Kubilius įkliuvo blogo kvapo versle. A. Kubiliaus šeima bando praturtėti, degindama Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos administracijos narių skleidžiamas dujas. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

ZALGRYBIS

ZALGRYBIS portretas
ALE GRAZUS SMIKIS IR DAR NEKALTAS))))))))))))

Kartoju

Kartoju  portretas
Pakartoju straipsnyje aprašytas Didžiąsias Andriaus Kubiliaus nuodėmes: jo sūnus Vytautas – „V.Kublius yra ir UAB "Modus Group" stebėtojų tarybos narys.”, “Vytautas beveik dvejus metus išrinktas į stebėtojų tarybą bendrovėje, kuri Baltarusijoje plečia saulės energijos bei biodujų elektrinių statybą.”, “100 proc. "Modus Grupė" akcijų per Nyderlanduose registruotą "MG NL Holding" valdo vilnietis verslininkas Kęstutis Martinkėnas.” ……… Sveikinu komentuojančius Proto Milžinus.

...

... portretas
OH: "lietuviai jau apskaičiavo, kad, esant dabartinėms elektros supirkimo kainoms, jų investicijos atsipirks per septynerius metus. Elektrinės galia – 5,8 MW." - atsipirks?.. kaip?.. Nes kai baltarusiai pasileis savo Astravo AE, tai jie tiesiog neturės kur dėti SAVO energijos (ypač jei Lietuvai pavyktų organizuot tos elektros blokadą). Niekinės taptų ir kitos lietuvių statomos jėgainės... kišt pinigus tokių elektrinių statybai galima TIK žinant kad Astravas nebus pastatytas. Taip kad 'konservų' lojimas prieš Astravą sąlygotas jų asmeniniu finansiniu suinteresuotumu. BET - toji AE sėkmingai statoma, tai... Ir čia verta prisimint Irano precendentą: JAV pasitraukė iš Irano branduolinio susitarimo, Izraelis JAU išbandė Irano priešlėktuvinę gynybą, tik laiko klausimas kada Irano branduoliniai įrenginiai bus subombarduoti. Taip kad - ar galim paneigt kad ir Astravui 'konservai' paruošę panašų scenarijų, tuo labiau kad prie Ignalinos labai mėgsta atostogaut tie, kurie labai radiacijos bijo.

konkrečiai

konkrečiai portretas
parazitinė partija

Anonimas

Anonimas portretas
Konservatoriai visi tokie. Parduos tą savo mylimą Lietuvą ir net nepirstelės...

Įdomu

Įdomu portretas
O kubiliukas taip pat delfinsnukis? Slapstosi, bet nuotrauką galėjot įdėt

o

o portretas
Pasirodo ne šventasis....

Katinas

Katinas portretas
O kur čia katinas pakastas?

duknius

duknius portretas
tegyvuoja tarybinis sunelis kubilas turbut didesnio sukto premjero nebuvo kaip kubilas

ALGIS

ALGIS portretas
Seniai sakau , kad nenustebčiau jeigu paaiškėtų , kad pagrindiniai konservatoriai , priešakyje su Juknevičiene yra kremliaus agentai , pažiūrėkim -Juknevičienės brolis cariauja Rusijos geležinkeliuose , Kubiliaus sūnus energijos versle Baltarusijoje , O KIEK DAR NEŽINOM .

tevynainis ne b rusas

tevynainis  ne b  rusas portretas
A.Kubilius su sunum krauna milijonus su nesvariom rankom ir jiems nesvarbu kuo smirdi juranku darbai ikisti I baltarusijos mesla geda kubilui.

Jolita

Jolita portretas
Ponas Vaidai,posakis yra ,,juokiasi puodas,kad katilas juodas,,Prie ko katinas???

ZALGRYBIS

ZALGRYBIS portretas
KODEL JUKNEVIECIENE RASA TILI JUK RUSAI PUOLA

Aukse

Aukse portretas
Tai, iš kur tie milijonai? Ar, ne tada atsirado, kai Tauta "diržus veržėsi"? O, kie tu diržų išsiveržė ant kaklu? Grimas Tautos priešas! Ir, vis maža. ES pinigus semia ir investuoja i "priešu" šalį. O, čia kviečiamas "užsienio" investuotojai... SAKYS! Cinizmo viršūnė!

Kęstas

Kęstas portretas
Lietuvoje nevyksta nieko kito, tik kyšiai ir degtinės gamyba. Pasaulyje kitaip. Vokietija supranta skaitmeninių technologijų svarbą ekonomikoje. Vokietijos kanclėrė Angela Merkel: "Labai svarbu, kad būtume šalimi, pirmaujančia skaitmeninimo mobilumo vystyme, ypač pramonės srityje. Pasaulyje mokslinių tyrimų rezultatuose nepakanka užimti 5 ar 6 vietas. Priešingu atveju mes nustosime būti pirmaujančia pramonine šalimi", - sakė Merkel. Ji pasisakė už baterijų elementų gamybą Europoje su struktūruotu finansavimu.

Kęstas

Kęstas portretas
Ekonomika turi tame dalyvauti. Mes tai palaikysime". Kas čia pasakytina apie Lietuvą? Mes perkam iš Vokietijos pasenusius Boxerius ir bandome išleisti karo (kurio nėra jau daug metų) reikmėms dukart daugiau, negu Vokietija, skaičiuojant pagal BVP procentus. Gerai, kad nors galime po vieną, ar šeimomis ir gatvėmis bei kaimais emigruoti į Vokietiją. Ačiū mylimoms Lietuvos politinėms partijoms už nuolatinį rūpestį Masiulio, Mockaus ir Nota bene (auksiniai šaukštai) gerove. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Bunkeris

Bunkeris portretas
Vadinasi šis garbus ponas yra galimai iš dalies pasislėpęs šešėlyje - įdomu ar politikų deklaruotoji kova su šešėliu neturėtų ištraukti šio garbaus pono susipainiojusių interesų į dienos šviesą ?

klausimelis

klausimelis portretas
Kubiliau o kaip su ta svariu ranku politika.

Pranas

Pranas portretas
"Dar daugiau - iš Širinskienės pareiškimo paaiškėja, kad ji taip nori apsaugoti Skardžių nuo Kubiliaus, jog viešai skelbia visišką melą, o tai verčia abejoti, ar ji gali toliau vadovauti Skardžiaus apkaltos komisijai. Negana, kad ji viešai kartoja melą, kad aš ar mano sūnus tariamai turime verslo ar kitokių privačių interesų atsinaujinančios energetikos projektuose Baltarusijoje (kas yra visiška netiesa), bet dar daugiau - ji viešai skelbia savo pačios susigalvotą visišką melą." iš fb – Andrius Kubilius

Taigi,

Taigi, portretas
Kubilius visada mokėjo išsisukti,issisuks ir dabar.Kaip ten tie uošvienės Vilniaus senamiesčio pastatai laikosi?O pats Kubilius,kai įsikūrė naujame name,aiskino,kad tą namą jam pastatė sūnus.Vargšas tėvas...Tai ir visus tuos sūnaus turtus reikia išaiškinti atsiradimo aplinkybes.Jeigu kau kapstytis,tai pi visais,ane,Kubiliau

nesuvokiama

nesuvokiama portretas
ar tikrai gali būti tokie dalykai?

Kažkada gerbęs Kubilių

Kažkada gerbęs Kubilių portretas
Dabar jau galutinai praregėjau. Jei tokia konservatorių lyderio moralė, tai tegul jie užmiršta visiems laikams buvusių savo rėmėjų balsus. Patriotai mat - Lietuva, Lietuva, o pasirodo vysto [ir tuo pačiu pigina] Baltarusijos energetiką. Briuseliui reikėtų pranešti apie tokią situaciją. Europos pinigus suinvestavo pas Batką. Viršūnė.

o

o portretas
gal birka?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Pakartoju straipsnyje aprašytas Didžiąsias Andriaus Kubiliaus nuodėmes: jo sūnus Vytautas – „V.Kublius yra ir UAB "Modus Group" stebėtojų tarybos narys.”, “Vytautas beveik dvejus metus išrinktas į stebėtojų tarybą bendrovėje, kuri Baltarusijoje plečia saulės energijos bei biodujų elektrinių statybą.”, “100 proc. "Modus Grupė" akcijų per Nyderlanduose registruotą "MG NL Holding" valdo vilnietis verslininkas Kęstutis Martinkėnas.” ……..........… Sveikinu komentuojančius Proto Milžinus.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Neapykanta A.Kubiliui gandragalviams ir jų proto broliams Putino subinlaižiams visai sujaukė jų menką protelį.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Pasirodo Andriaus Kubiliaus sūnus Vytautas dar ir uodeguotas.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Perskaitykit visą straipsnį. Tai puikus užsakomasis straipsnis apie š..... ir nieką. .....Rašliavą apmokėjusį arba prispaudė paskutinioji, arba yra paskutinis asilas ir nežino kur pinigus dėti. Kvailesnio apmokamo straipsnio neteko skaityti.

kubilų meistras

kubilų meistras portretas
Atveskit man tą kubilą, aš jam stiprius metalinius lankus uždėsiu......

senai aisku kad konservatoriai veidmainiai

senai aisku kad konservatoriai veidmainiai portretas
prisidengia meile tevynei"didieji patriotai" juk buve komunistai,komjaunuoliai.kaip ateistas nniekada netaps tikinciu,taip komunistas niekada neisizades savo idealu.

Vanda

Vanda portretas
jei jie turėtų sąžinės ir visi kurie yra bent kie įklimpę į neteisėtus-nešvarius reikalus atsistatydintų tai seimas liktų tuščias gal laikas keisti kandidatų į seimą ir rinkimų tvarką nes sąrašuose tie seniai gudruoliai senbuviai yra pirmose numeriuose o kas skaito tuos sąrašus toje balsavimo kamurkėje tuos penkis atžymėjo arba ne o kiti eina pagal sąrašą tai kaip mes jais atsikratysime jų nei su pagaliu neišvarysime mažinti tų seimūnų skaičių be gailesčio man atrodo kad yra daug sąžiningų žmonių bet jie iki valdžios nedaeina arba ten patekęs turi pūsti į jų dūdelę o priešingu atvėju būsi sumaišytas su purvais

rrr

rrr portretas
kol vadovaus buve bolsevikai,nieko gero nesitikekite...

smirda

smirda portretas
va kokie koncervai pradvoke

che

che portretas
tikrai straipsnis i vienus vartus...kai komentara parasiau apie juos globaliai tai nepaskelbe...diena juk delfio ...

arteja konservatKGBesnyku mafijos klano

arteja konservatKGBesnyku mafijos klano portretas
krachas ........sie siurbeles 28 metus uzgrobe valdzia lietuvoj vygde tautos genocida plese tauta ir valstybe....

nuostaba

nuostaba portretas
O kur Juknevičienės atskira nuomonė?:)

Brūdas.

Brūdas. portretas
Sklando gandai kad Lietuvoje bus didelis skandalas.Matot visos partijos išskirus vieną partiją visos beveik kriminalinės,kaip sako liaudis,dūšią pardavusios velniui,net ir mūsų tiruoji skaisčiuoji pre .zidentė suko blatą su MG.O dabar kaip rodosi Kubiliaus giminė žada Lietuvą Lokošenkai išnuomoti,ar tai melas ar teisybė parodis ateitis.

Anonimas

Anonimas portretas
Kremliniaim rasliava dave darbo.O jus labai svarus rasinetojai?

NA NA

NA NA portretas
matomai dėl to ir kyla landsberginių gaujos reitingai ,________kuo daugiau ši gauja rėkia rusai puola ,tuo daugiau jie glėbesčiuojasi su rusais ir su Baltarusais ,su kaimynais reikia draugauti ,bet landsberginiai , tai nori daryti tik asmeniškai ,kaip ir juknevičienė ,naudodamasi savo padėtimi ,jie daro biznį ,bet kitiems tai yra tabu ,,,sėkmės ,apsišaukėlių landsbeerginių gaujai ,,,

Taip manau.

Taip manau. portretas
Nematau cia nieko b logo.Jei Kubiliaus ar lanndzbergio seima tai viskas jiem negalima.Skradzius dirbo su auksto rango kiek skaiciau Rusijos politikais.Iregiu rasinis nupirktas.

Jis

Jis portretas
Šlykštynė Lietuvos votis

Tai gal

Tai gal portretas
Tai gal tos imones tik ant sunaus savas kraujas idomu pakalbeti su tuo sunum jis ka nors gaudosi savo versle ar tik tevo lele

Arvydas

Arvydas portretas
Kodėl uodega, o ne galva? Gal sūnus su galva dirba (ar su uodega?), o gal baltarusiški pinigai kenkia Lietuvai? O gal atsinaujinanti energetika pas kaimynus kelia grėsmę Kauno dienos liumpen-komentatoriams? Gal Kauno dieną Pūkas nupirko - dabar KD meluoja ne prasčiau už Pūko radiją. Ar toks dabar Kauno žurnalistikos "flagmanas"?

Incognito

Incognito portretas
Labai gražus, užsakytas straipsnis prieš žmogų, kuris praktiškai išgelbėjo šalį nuo bankroto. Išvis vienas normalus komentaras tėra, visi kiti labai gražiai į vienus vartus kudakuoja.

Deja,

Deja, portretas
patarlė netiksli: dar niekur negirdėjau, kad puodas juoktųsi iš KATINO! Prastai išmanote tautosaką, ponai žurnalistai! Kita vertus - kodėl tėvas turi atsakyti už SUAUGUSIUS VAIKUS???

Uz tai nesiseke

Uz tai nesiseke portretas
Uz tai ir nesiseka uzdaryti astravo atomines statybos kaip kubiliaus sunus su lukasenka versla suka nenustebciau jei senis kubilius ir astravo elektrines akciju tykiai tykiai turi isigijes su suneliu

Atsakymas is armeno

Atsakymas is armeno portretas
Is armeno nusipirkai arbuza nuskriaudei lietuvos zmonis galejai turguje nusipirkti tai butum lietuvi paremes ir valstybe o dabar pinigeliai i svetima sali isvaziuos ir mokesciai nesumoketi liks nepagarba tautai tokie ir rysiai

kokie yra AMORALŪS ir NESĄŽININGI konservatoriai

kokie yra AMORALŪS ir NESĄŽININGI konservatoriai portretas
tai dar kartą parodo koks NESĄŽININGAS ir AMORALUS šio konservatorių CHUNTOS nario KUBILIAUS elgesys,--- kitus puola kaip PASIUTĘS šuva ---- juk seime SĖDI daugelį metų,-----REIKĖTŲ , kad teisėsaugos institucijos ATLIKTŲ pilną jo VEIKLOS patikrinimą, nes šis ŽMOGUS yra APLIPĘS NUSIKALTIMAIS, galimai, daugiau negu E. Masiulis,---pamatytume jo gyv ,namo statybos ir kitus PRIVATIZAVIMO nusikaltimus.

Stebėtojas (tautos vagių)

Stebėtojas (tautos vagių) portretas
Niekšas, gyvulys, vagis tėvas kubiliu ir kubiliuką moko apgaudinėti ir vogti. Mirštanti partija...

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip slykstu ,visi jie vienaip ar kitaip iklimpe.

blemba

blemba portretas
iš armėno arbūzą nusipirkau, cia jau kokie nors ryšiai????:):):):)

sufabrikuot viską galima

sufabrikuot viską galima portretas
valstiečiai neturi prie ko prisiknist. turbūt, jeigu kokią auto kada nors parduosit kokiam kazachui, arba vaikas mokykloje su pabėgėliu sėdės, kažkam jau atrodys tai kaip neleistini ryšiai...

>isvada

>isvada portretas
drauge,ne tik antraste,bet ir straipsni reikia skaityti.Pats musi,pats reki.Ar moki skaityti,kam,nuo kada, 100% akciju, priklauso?Tad kyla klausimas,-Kodel skleidi netiesa?

na ..ir sakoma ,,obuolys nuo obels

na ..ir sakoma ,,obuolys nuo obels  portretas
toli nerieda,,, aferiuga tevas -aferiugos ir vaikai... manau, Sis konservat degradelis jau senai nusipelnes ilgametes keliones uz poliarinio rato y rudos kasyklas .....o dar visi nesenai stauge Stalinas blogas buvo ..

Jonass

Jonass portretas
o uodega sūnelio ar ilga?

gudisauskiene ...

gudisauskiene ... portretas
as seku tavo pedomis ,mano kumyre

ledo kirtiklis

ledo kirtiklis portretas
neisdegs pasislepti... kirtikliai megsta delfino kaktas

isvada

isvada portretas
Idomu kokia giesme uzgiedos Kubilius kada svyla jo uodega Beprotiskai slykstu kada zmogelis dievagojasi esantis didziulis patrijotas ir jokiu rysiu su Rusija ar Baltarusija neturi bet staiga isnyra visi Kubiliaus seimos nariu rysiai su tom valstybem kuriu Kubilius tautai pastoviai irodineja kad jokiu rysiu su Rusija ir Baltarusija buti negali.Tai slykstus Konservatoriu veidmainiskumas juk nesenai nuskambejo ir Juknevicienes brolio rysiai uzsienyje.As manau kad Konservatoriai stovedami patys ant aukstos KALVOS mato kitus bet nesupranta kad patys stovi aukstai uzsilipe.

meile

meile portretas
koncervai nedega pvz gerai auga azuolai vesti raseles i afganistana tik kur jie =nezinia

Žvelk giliau

Žvelk giliau portretas
Tai gal tada visų seimo narių ir ministrų, viceministrų tėvus, vaikus, marčias ir žentus peržvelkime. Gal pradedam nuo Karbauskio? Kaip šito kolchozniko tėvas gyvena? O kaip ten tos vaikų žemelės nupirktos? O kaip gražulių koldūnų versliukas? O Markauską ar prisimenate? Ir taip iki begalybės..... Kaip patarlėje- juokėsi puodas, kad katilas juodas.

godumas

godumas portretas
o dedule sake reikia uzdaryt astrava o andriukui tai sunaus pinigeliai svetur ir rasele su broliuko verslu ikliuvo gerai kad dar baltu pirstiniu neuzsimove

Draugas.

Draugas. portretas
Slove tarybiniams koncervatom.

Rytas

Rytas portretas
Ir vel legendiniai koncervatoriai,su savo "svariomis" rankomis... Lietuva turi pamirsti si bruda.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių