Laisva Klaipėdos autobusų parko vadovo kėdė

jelena

jelena portretas
Ai turbut ekonomikos skyriaus virsinke

Barbora

Barbora portretas
Oi linksmuoliai komentatoriai. Tai juk ir auditas kiekvienais metais būna, ir mokesčiai, ir darbo inspekcija, ir ūkio aplinkos ministerija nu ir ką dabar? Kad tik apšikti, kad tik įkąsti, ar ne tie patys pažįstami komentuojate? Jei taip visą informaciją žinote kas dirba, kad išeitinę išmoka ar išmokės? Nėra ten tokių pareigybių vedėjų, finansisčių, chebrų. Visos pareigos kaip kiekvienoje įmonėje. Sėkmės visiems, gero pasisekimo gyvenime, daugiau pozityvumo o ne bjaurasties pradedant saulėtą dieną.

Jelena

Jelena portretas
Autobusų parke jei ateis normalus vadovas ir padarys auditą už keletą veiklos metų pamatytų daug įdomių dalykėlių, kaip tvarkėsi Daugininkienė su savo chebra. Viena dukra buvo finansininke, kita ekonomikos skyriaus vedėja. Paskui finansininke isejo idarbino tokias keistas drauges. Dar Ramanauskų cbera su uošviu Andriulioniu, kuris profsajungos pirmininkas, O Julite profsajuzos sekretore.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai ne tik dukra, bet ir anuko zmona, be jokio isimokslinimo buhalterijoje idarbinta. Ar nereiketu vietoje ismokamu iseitiniu i teisma ja paduoti

Valentina

Valentina portretas
O ką naujas vadovas darys su pasilikusia avtobuso parke dukrele Pliutiene Julija ir likusia administracija, kuri labai sava buvo Daugininkienes. Turės daug daug šluoti, nes kitaip nepadirbs.

Ilsėkitės

Ilsėkitės portretas
Įdomiai ji visada kalbėdavo: "aftobusų parkas, aftobusai...".Gero poilsio, ponai Liza, nebereikia tik politinės veiklos... Likite Garbės nare savo" Rusų sąjungoje".

Aleksas

Aleksas portretas
Vot čia tai prisidirbo, nauja valdyba susirinko ir užkart pareiškima ant stalo padėjo. Tokiais gyvenime atvėjais leidžiama tyliai išeiti :( tik jeigu jau ardot klana tai ar nereiktu likusiu dirbti gyminystės audita padaryti ? Hui snim tegu gyvena :)

Rotacijai-TAIP

Rotacijai-TAIP portretas
Kaip ne Lietuvoj-… "pailsės… pakeliaus po pasaulį… " ROTACIJAI -TAIP !!! Visose sferose( ir medicinoje)

ledai pajudėjo

ledai pajudėjo portretas
Pagaliau. Pagarba Prezidentei, kad pajudino nepakeičiamuosius. Kada pajudės Klaipėdos ligoninių septyniasdešimmečiai vadovai ir vadovės?

Kažkas

Kažkas portretas
rašė dėl kalbos, tai nelabai gerai lietuviškai,bet kai esi liberastų žmogus galima ir keverzot, spasiba partiji radnoi...

vilija

vilija portretas
Jau 10 metu galejo ilsetis ir keliauti, o dabar ar uzteks jegu? Viska reikia daryti savo laiku.Pinigai dar nekam nedave jaunistes..Gerai kad isigalejo rotacija , kitaip nekada neiseitu.Dukrai reiketu irgi palikti kedei padeti mamai keliauti.

Jonas

Jonas portretas
dar dukra liko,kuri ir bus vadove:)))

Juk taip ?

Juk taip ? portretas
Kai niekur nebetinki tai politika isganimas.Manau tokiem senjoram laikas i poilsi.Vieta uzleisti jaunimui.

Bukite sveika!

Bukite sveika! portretas
Saunuole, tvarkesi puikiai, graziai kalbejo valstybine kalba, kaip pavyzdys daugeliui iki siol nekalbanciu, taigi dabar tik sveikatos....ir maloniu,sekmingu kelioniu....pazintiniu....ir poilsiniu....o i politika, gal nereiketu.....

Pagaliaaaaaaau..

Pagaliaaaaaaau.. portretas
šitokia komuniagė_tokia prichvatizuotoja_ištikima liberalpalaikiu sarginė..Na dar duktė liko.Neprapuls peslių dinastija

Ateitis

Ateitis portretas
Jau bus studijos po lemona?

mmm?

mmm? portretas
O kur paskelbta informacija apie konkursą ir kur konkurso sąlygos ?

Pilietis

Pilietis portretas
Pasikeitė į gera miesto transportas per p. Daugininkienės vadovavimo laikotarpį. Autobusai neblogi, švarūs, važiuoja pagal tvarkaraštį, el.bilietai labai patogu ir pasipūtusių vairuotojų sumažėjo. Ačiū p. Daugininkienei.

aisku

aisku portretas
2019 kandidatuos i miesto taryba per liberalu sarasa. Juk sava...

Ita

Ita portretas
Aciu Jus buvot sauni vadove ,sekmes ir sveikatos

zinovas

zinovas portretas
Sodins savo zmogu, kad galetu idomius zaidimus zaisti, reikia gi lesas isisavinti

ha

ha portretas
Na pakariausim dabar vieta yra peštynės bus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių