Š. Bartas: su man mestais kaltinimais nesutinku

...

... portretas
FE-ministės tiesiog pradėjo rudeninį puolimą, 'FAS' iš užsienio atsklido.

aha

 aha portretas
Panasu, kad po situo skandalu giliau kazkas paslepta, nei priekabiavimas, cia tik mums paprastiems pilieciams taip pateikta surezisuota istorija.

rolis

rolis portretas
...kazkaip niekad nesigirdejo jog priekabiautu eilinis pilietis...

o

o portretas
nepritariu žymiems žmonėms, kurie naudojasi savo padėtimi ir išnaudoja merginas.Bet...Merginos , ko lendate prie vyrų, ko tikitės važiuodamos, gerdamos kartu su jais? Turėkite savigarbos ir Jūs....

Anonimas

Anonimas portretas
ko tylėjote tiek metų savo noru gėrėte vyną ne kavinėje viešoje vietoje o bute sodyboje tai žinojote kur einate ir ką darote tik keista kad nekaltina išprievartavimu esu moteris bet nepalaikau merginų elgesio o vyrai būkite atsargesni su kuo geriate vyną ir tvardykite rankas

...

... portretas
Ką gi, dabar turi atsiliept visi vyriškiai prie kurių tos 'damos' priekabiavo - brrr, didelis sąrašiukas gautųs.

Anonimas

Anonimas portretas
gera darba atliko tai dar nepatekintos

Meta

Meta portretas
Geda toms damoms, kad nori isgarseti tokiais pigiais triukais.Rezisierius turetu jas paprasciausiai ignoruoti.

atrakciono vadybinikas

atrakciono vadybinikas portretas
Gerai, kad ponas Bartas ne Kaune, čia kitas ponas Griušys, nutapė plikas 3 moteriškes, tai jį tampė ilgai ir nobodžiai, kaip seksualinį priekabiautoją. Antra vertus viskas į gera, Griušį nuėme, ponios dirba jo vietoje.'Tik Bartą, sunkiai panelės šį kartą pakeis. Tai sėkmės girtiems santykiauti. Kaik kurie net vaikų, įkvėpti meno ir alkoholio, susilaukia. Ane mažutės ir raudonsnukiai seneliai-tėveliai-grabinėtojai ?

Dalia

Dalia portretas
Tai tas Bartas tik su dviem merginom turėjo nuotykių? Kažkaip keista? O įdomu jei prie tų merginų koks pageriantis kaimynas Petras kada pirštą prikištų, tai irgi per facebook pasiskelbtų? Ar rėkiama tik ten, kur yra kažkokios naudos?

pritariu

pritariu portretas
Nereikia taip jautriai :) Jei du suaugę žmonės, abipusiu sutarimu vyksta į "sodybą" , ten romantiškoje aplinkoje vartoja vyną ...tai abu žino ko nori ir kuo romantiškas vakaras baigsis. Galimai kažkas norėjo kiek daugiau nei romantika , tarkim protegavimo , gero vaidmens?

visiems "pritariu"

visiems "pritariu" portretas
tokie seni bezdalai lenda prie jūsų taip vadinamų " padėvėtų piemenių", net greitosios pagalbos automobilyje du kuiliai gali išprievartauti....

pritariu

pritariu portretas
Jei ta "piemenė" mačius ir jautus daugiai b...ių nei mano močiutės ąžuolinė bačka raugintų agurkų, tai neabejotinai ji gerokai padėvėta.

nuomone tu nuomone

nuomone tu nuomone portretas
dvidešimtmetės piemenės tau padėvėtos moteriškaitės? Apie savo dukrą jei turi, taip pasakytum? Ar labai daug išminties ir savisaugos tokios turi? Ir kokia atsakomybė į tėvus tinkančio vyriškio ir dar darbdavio?

nuomone

nuomone portretas
Man tos moteriskaites atrodo gerokai padevetos .As manau kad jos savo gundymo patirti ir manieras pastoviai isnaudoja su laiminga pabaiga.As manau kad Bartas kaip tikras sveikos orentacijos vyras jai moteriskes norejo jis jom padejo..

...

... portretas
TIK kalės kales užtart gali, padorioms Moterims tokios tik šiurpą kelia.

nieko gero ir nesitikėjau

nieko gero ir nesitikėjau portretas
čia komentuojantys tikri lietuviai vyrai šovinistai, kuriems moteris "visada kalta" ir dar kalė...baigėsi jūsų epocha, užaugo nauja karta, kuri nesitaikstys su "genijų" seilėjimusi.

ogi

ogi portretas
Niekas ju per prievarta nevare ten, pacios gere, o girta moteris tai paklode,,,, Barto kaltes tik tiek , kad JIS VYRAS,,,,

Gėdykitės mergos!

Gėdykitės mergos! portretas
Žmogus,kaip žmogus,o šitos dvi-aiškios aferistės.Tiek vienos ,tiek kitos žvilgsniai viską pasako.Pačios kariasi ant kaklo,lenda į akis,o kai nesulaukia joms reikiamo atsako,imasi tokių veiksmų neaiškiam jų tikslui pasiekti.

...

... portretas
Kalių daug, Kūrėjų mažai... ir Kūrėjas nepradeda viešai skalbinių skalbt, o juk apie 'tokias' oi kiek galėtų pasakyt, maža nepasirodytų. Ir šmeižiamas vyriškai tylėjo - viena jei kalė tik pinigų nori (negi tinka su bobomis muštis?), bet jei jau jos kraujo ištroškusios, tai... tai ir sakyk viską, perspėk kitus apie tokias barakudas, jos juk PAČIOS lindo karjeros siekdamos, ko apie tai nutyli.

p/b

p/b portretas
kas ŽINO,kiek tokiose savanoriško abipusio GIRTUOKLIAVIMO situacijose "nukentėjo GRAŽUOLIŲ"--manau suskaičiuotume SOLIDŲ skaičių, -------juk pilnamečių teisės LYGIOS--nei vienai pusei GIRTUMAS lengvinančių PRIVILEGIJŲ nesuteikia, --------o gal, šiuo atveju galėjo NUKENTĖTI VYRAS?, ------kodėl ŽINIASKLAIDOJE eskaluojami neištirti ĮVYKIAI---net LRT laidoje DĖMESIO CENTRE, ------už NETIESĄ- privalėtų atsakyti MATERIALIAI.

Kunkulis

Kunkulis portretas
Na jau vadinamos ,,merginos" pačios nulindo, prisigėrė, o dabar sugalvojo pagal naują madą pasipelnyti. Neteisinu ir vyrų, kurie kviečia visas...bet manau, kad - nieks kits čia nekalt, mergužėle, tu pati

o

o portretas
o gal daugiau merginu ir moteru parasykite su kuo gulejote. butu labai idomu ir kauno diena uzdirbtu. gal ir koki vyrioka yra uzspaudes kulturines istaigos direktorius, kodel gi ne, visaip buna.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių