Skambina pavojaus varpais: prekybos centre – kiaušiniai su lervomis

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
sumokėtu man kokius 5000 euriku,tai ir aš į kiaušų dėžę tų lervų prileisčiau.Sunaikinam kiaules,sunaikinkim kiaušinius,galėsite morką graužti.Ju dabar žmonės neišgyvena,o tokie protestuotojaibuki,jik jų galvose dar klubai,mergos.Davė eurikų į klubą nuslinkti ir bėga protestuoti.Kas protestuos už pencininkų,invalidų skurdą,kada ir tų kiaušų neiperka,o lesa kruopomis prastesnėmis nei tos vištos.Reikėtu jiems pagyventi Sibiro platumose prieš 50 metų.BUKAGALVIAI.

Seržas

Seržas portretas
Tik visiški kvailiai gali patikėti, kad kiaušiniuose galėtų būti lervų. O kad "gynėjai" nevengia klastoti įrodymus, tai irgi ne naujiena. Taip sakant, visos priemonės pateisina tikslą.

Lukas

Lukas portretas
Siaubas. Dar drįsta pardavinėt tokius..

kartais

kartais portretas
tenka nusipirkti kiaušinių nors kiaušiniai nesugedę, išvirus ir nulupus lukštą pasklinda baisi smarvė.... Velniai žino kuo maitinamos tos vištos, kad tokia smarvė....

Linas

Linas portretas
Gerai, kad yra tokių neabejingų žmonių ir organizacijų, kurie viešina tokias problemas. Tai vištos kankinamos narvuose, tai kiaušiniai dėžutėje iš skirtingų paukštynų, o dabar dar ir lervos. Tiesiog pastyčiojimas iš pirkėjo.

Meda

Meda portretas
Šaunuoliai aktyvistai, labai smagu stebėti jaunus aktyvius žmones, kuriems rūpi gyvūnų ir žmonių gerovė.

-aitė

-aitė portretas
Gyvūnams ne vieta narvuose, visiems šitas turi būt aišku!!

šeškas

šeškas portretas
Esu pastebjęs, kad visokios gyvūnų teisių aktyvistės visada yra -aitės -iūtės ir panašiai. Išdulkinkit kas nors tą enciūtę, kol per jos durnumą kiaušiniai nepabrango trigubai.

ggg

ggg portretas
Laisve vištoms.Nevalgykim jų,priimkim į savo tarpą.Jei piderai teises turi,tai vištos tų teisių nusipelnė labiau,Jos bent gimdo.Manau kiekvienas doras lietuvos pilietis privalo įsivaikinti (įsidukrinti) po višta.Reikia įkurti komisija,o gal ir visa departamenta,kuris kontroliuotu,kad prieš šeimose įkurdintas vištas nebūtų smurtaujama,kad joms būtų sukurtos normalios gyvenimo salygos,būtinai su atskiru san.mazgu.Begėdiška ir žiauru yra net pagalvoti apie vištiena garstyčiu padaže,traškia vištiena,su saldžiarūgščiu ananasu padažu,enčilada su vištiena,vištieną troškinta grietinėlės padaže,vištienos kepsnelius ir dar visą tūkstantį rafinuotų nekaltų vištyčių nužudymo būdų.Taip pat reiktu pasirūpinti ir stambiaisiais gyvūnais,žuvimis,sraigėmis.

pratęsiant mintį,

pratęsiant mintį, portretas
...ir dar, nejaugi, Jūs galvojate, kad MAXIMA ar kitas prekybos magnatas realizuoja Maljorkos poilsiavimo sąlygomis dedeklių padėtus kiaušinius?...Viskas, juk, priklauso nuo prekybininkų pareigybinės drausmės ir, ne tik...

Nežinia

Nežinia portretas
kieno užsakymu, bet šis "anti" straipsnis korupciškai tikslinis...Jūs, gi, visi matote, kad ne vištos ("gyvendamos" nepakenčiamomis sąlygomis) padėjo kiaušinius su "lervomis"...Tai, juk, netinkamos logistikos paseka! Faktas tas, kad "gyvieji spirgiukai" išsivystė lukšto dūžio vietose (ištekėjus baltymui), ne savalaikės utilizacijos pasekoje...Tai praterminuoto realizacijai produkto (ir dūžio) nusiklastamas nesavalaikis nepašalinimo iš prekybos tiklo faktas, o ne "skriaudžiamų" vištyčių produkcijos brokas!!! Povandeniniai akmenys, piktybiškai savanaudiškų, nesąžiningų prekybos darbuotojų veiksmuose!

n...

n... portretas
čįa ne kiaušiniuose, o kiaušinių pakuotėse... džiaukites, kad be chemijos, kaip kur Olandijoje...

Anonimas

Anonimas portretas
o kaune aleksoto aibeje saldainiai meska siaureje su gyvais vabzdziais na ir kss. klausimas kur kontrole.

jas

jas portretas
eskit zole ir newbus problemu

Rudis

Rudis portretas
laikas atkreipti dėmesį ir į prieglaudose laikomus kirus gyvūnus: šunis ir kates. Ten taip pat siaubelis. Be to, labai trūksta savanorių, kas vedžiotų šunis, šertų, valytų narvus. Ten dirba 2-3 žmonės, kurie nespėja fiziškai atlikti visų darbų.

Rimas

Rimas portretas
Vien tik pelnas, pinigai. RIMI nesvarbu, kad žiauriomis sąlygomis laikomos vištos, kad tokių vištų kiaušiniai guli parduotuvės lentynose, kol sukirmija. O man kaip klientui jau nebesvarbu, ką pardavinėja RIMI, laikas pradėti apsipirkinėti kitose parduotuvėse.

pirkeja

pirkeja portretas
fuii kaip slykstu, o galvojau kad rimi auksto lygio parduotuve, tai ir kiausiniai geros kokybes

Daina

Daina portretas
Štai tau ir akcija! Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Kokios vištos, tokie ir kiaušiniai. Jei visi pirkėjai žinotų baisias vištų narvuose laikymo sąlygas, manau tikrai didžioji dalis nebepirktų tų kiaušinių.

Gyvūnus mylinti

Gyvūnus mylinti portretas
Kaip džiaugiuosi, kad išvis neperku kiaušinių! O po paviešintų vaizdų iš fermų mano šeima nutarė atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių. Labai gaila gyvūnų, joks gyvas padaras neturėtų būti laikomas tokiomis sąlygomis! O didieji verslai kaip Rimi tikrai neturėtų to remti.

Uno

Uno portretas
Čia jau tikrai paskutinis lašas! Nebepirksiu kiaušinių išvis. Baisu, kas darosi!!!

Rimi, būkit gyvūnų pusėje!

Rimi, būkit gyvūnų pusėje! portretas
Tos lervos Rimi darbuotojų tyčia paliktos tikrai nebuvo... Bet visgi gaila, kad mano mėgstamiausias prekybos tinklas vis dar remia tokią liūdną praktiką, vykdomą paukštynuose.. O kas, jei narvuose būtų katės, šunys? Kiltų pasipiktinimas, nors vištos yra beveik tokie pat jautrūs gyvūnai. Todėl pritariu Tuštiems Narvams ir protestuotojams, Rimi, būkit gyvūnų pusėje, atsisakykite remti tokią praktiką ir parodykit pavyzdį kitiems prekybos tinklams!

marija

marija portretas
na, kai žinai, kokiu būdu laikomos tos vištos, išplikusios, užpakaliai pūliuojantys, užpultos parazitų – po jas ropinėja vabalai ir erkutės, plius visai šalia sykiais guli ir numirusi višta, tai nenuostabu, kad ir kiaušiniai gali būt su lervomis. Nesvietiškai bjauru, eina sau.

Milena

Milena portretas
Kad mėsoje randa lervų, tai žinojau, bet apie lervas kiaušinių pakuotėse - ne. Gerai, kad neperku kiaušinių. Tikiuosi, kad tokie dalykai pajudins RIMI teisinga linkme, nes baaaaaisiai įsikabinę į savo neetiškas praktikas.

Laisvę vištoms

Laisvę vištoms portretas
Kaip džiugu matyti tokius sąmoningus žmones. Labai gerai tokie piketai. Verslų spaudimas tikrai, atrodo, efektyvi priemonė, kad pagaliau kažkas keistųsi. Aš palaikau

Anonimas

Anonimas portretas
Koks siaubas! Gana stumdyt kaltes ir poreikius nuo vartotojų iki tiekėjų. Prekybcentris PRIVALO užtikrinti klientui saugią prekę; to reikalauti iš tiekėjo. Gana kankint vištas. Vargeli nemielas... Akivaizdžius dalykus įrodynėt dar reik. Žmonės nekvaili. Liaukitės kankinti gyvūnus ir žmones. Lidl įsipareigojo atsisakyti nr 3 kiaušinių. Tegu ir kiti taip daro!!!

Giedrius

Giedrius portretas
Šlykštu... Neveltui jau senokai nustojai pirkti 3 nr. žymėtus kiaušinius

Anonimas

Anonimas portretas
Nenuostabu, kai taip laikomos vištos. Ir dar šneka vienas veikėjas per TV, kad jų laikymas atitinka europinius standartus. Gerai kad nuotraukas parodė, visa Lietuva sužinojo jo "standartus". Nuplikę, be pluksnų, utelėti, užlaužtais sprandais sukišti į narvus, baisiau kaip konclageryje.

LT

LT portretas
I kokios amerikos veza i Lietuva ?

Anonimas

Anonimas portretas
kodėl rašoma apie Rimi ar kiti centrai iš Amerikos ima kiaušinius prekybai manau kad ima iš tų pačių paukštynų reikėtų ne parduotuvę skelbti o paukštyną juk ne parduotuvė padeda kiaušinius o paukštynų vištos

as

as portretas
paziurekit i visu situ gelbetoju ir protestuotoju veidus,ju israiska rodo, kad sie zmones gyvenimu yra nusivyle nieko vertigesniopasiekt jegu nera, lengviausiai pasiduoda kova su veju malunais, yra nevarzoma veikimo laisv e

jbtvmatjošaika

jbtvmatjošaika portretas
prekybos centre – kiaušiniai su lervomis savivaldybėj- bebročiai su benzopjūklais...

Prie ko čia ta RIMI !!!

Prie ko čia ta RIMI !!! portretas
Jau visas menesis kaip visa Europa apie kiaušinius(vištu) žvanga ir ivairiausiuose prekybos tinkluose

Skirta klp

Skirta klp portretas
Nemeluok. Maximoj ant kiaušinių pakuotės parašytas viskas ko reikia net ir kaip vištos laikytos. tačiau teisybės dėlei tik ant importuojamų kiaušinių t.y. lenkiškų. Ant Lietuviškų ar Latviškų pakuočių nėra jokios informacijos ir nesvarbu kokiam prekybos centre juos pirktum. Manau, kad tai ne prekybininko kaltė, o "kiaušinių "gamintojų".

...

... portretas
"Sūris su pelėsiu, kiaušiniai sus spirgučiais - viskas tik jūsų, apsirijėliai, gerovei"

klp

klp portretas
kodėl tik LIDL rašo prie kiaušinių kainų, kokiomis sąlygomis laikomos vištos.ten kiaušiniu perku pasitikėdama. TADA MOKANT BENT JAU ŽINAI KIAUŠINIO VERTĘ BEI KAINOS pagrįstumą. nei rimi, nei iki, nei maxima dėl to nesuka galvos- nei prie kainų, nei atskiroje lentelėje viešai neinformuoja.

Mario

Mario portretas
Ilga laika Tusti narvai kovojo su kailiu fermomis, zmones jiems aukojo pinigus nes jie to prase ir dabar baige kova nors nieko nepasieke (matyt uztektinai prisirinko is lengvatikiu), dabar ta pati daro su vistu augintojais, ir kiausiniu prekybininkais. Dabar faktas laukia is Rimi atkato, sumos euru ir tada atsitrauks. Visa si kova tik tam kad pasipelnyti ir susirinkti is lengvatikiu pinigus. Netikekit zmones tokiais dalykais, nebukit kvaili.

AS

AS portretas
Pagal tave iseina geriau valgyti maista nesveika,su chemikalais arba kirmelem ? AS geriau valgysiu maziau bet sveika maista ir saves nenoriu nuodyti.

Anonimas

Anonimas portretas
Aš netikiu tuo tiesiog nusistatę prieš Rimi prekybinius centrus

AS

AS portretas
Rado Rimi parduotuveje,o kokio paukstyno? Kodel sitaip reiskiate ,skelbiate ne iki galo.Is visko atrodo,kad informacija blefas.Jei parasoma tik del rasimo.

Siaip

Siaip portretas
Norėčiau paklausti o jei vištos laisvai lakstys tai isivaizduojat kad kiaušiniu indelis kainuos 2.5 eurų kas pirks. Tušti Narvai pradžioje paziurekit iš ekonominės puses.

AS manau

AS manau portretas
Jei tai netiesa turi tokius prasimanimus skleidziancius kaip reikiant nubausti.O jei tiesa turi biuti tvarka ,o zmones maitinti sveikais produktais.Tik gaila ,parode vistas,o kur jas rado neaisku.Jei jau skleidi informacija tai turi buti viskas aisku ir neslepti imoniu.

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Tai laisvėje gyvenančios vištelės lervų išvengia, sliekų ir varlių nelesa, maitinasi žaliom rūtom ir mėtom?

vi

vi portretas
netikiu..nieko panašaus nesu radusi...panašu į kenkėjišką kerštą

Nu nu

Nu nu portretas
"kiaušinių mėgėjai", "skambina varpais"

ka cia suda malat apie tuos

ka cia suda malat apie tuos  portretas
,,,lietuvos paukstynus,,, ir veterinarine ,tarnyba--visu siu saragiu RIMI, NORFA , ir t t verslianykai uzperka arba gauna dykai europoje is LIDL ,TESCO...ir kitu firmu nurasytus kiausinius ,desras ,vistas ,surius ir t.t skirtus ismetimuj -sunaikinimuj , veza y lietuva uzklijuoja keliais eurais akis visom sanitarinem vet ,tarnybom , ir prifarsirave palmiu aliejaus ,apskute pelesius ,prekiauja savose sarages..nuodydami zmones ...niekas lietuvoje nebegaminama,nebeauginama ir near ko suda malt
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių