R. Vanagaitei bylos dėl A. Ramanausko-Vanago šmeižto nebus

Nuomonė

Nuomonė portretas
Turėtų būti baudžiamoji byla!

SKVERNELIS

SKVERNELIS portretas
VA TOKIEMS PEDERASTAMS LIETUVOJE NUO SAUSIO PAKELTI ATLYGINIMAI.

LEJA

LEJA portretas
Uz Ramanausko-Vanago "netikslu"apibudinima R.Vanagaite isteisinta. Noriu paklausti (gal musu seimo ar kitos institucijos),kodel niekas nekreipia demesio i R.Vanagaites pasisakyma Rusijoje(rode net per TV),kur jinai pasake(cituoju nepazodziui),jog po karo lietuviai issaude zydus todel,kad is ZYDU ATIMTU LIETUVA!? Bet dabar zydai jau vel atsieme Lietuva atgal. Noreciau suzinoti ar tai TIKROVE? Dar neva is R.V.pazistamu "rato" skleidziamos "zinios",kad po nepriklausomybes zydai vykde projekta "ARCIAU ZVAIGZDZIU",kur lietuviams nepalankus sprendimai.Nenoriu tiketi,bet parasysiu, keleta teiginiu, ka girdejau is to projekto: 1.Visi informaciniai kanalai(TV,radijo,korespondentai-zurnalistai,laikrasciai ir kt. )turi priklausyti JIEMS. 2. Svarbiu instituciju vadovai JU. 3.Pakeisti net Lietuvos pavadinima. 4.Kuo maziau lietuviu Lietuvoje. 5."Isdarkyti" lietuviskas pavardes 6. Kviesti gyventi zydus is kitu saliu i Lietuva ir t.t. As asmeniskai nenoriu tiketi,bet gal kas zino "daugiau".

Tegu varo ten ,kur jos vieta

Tegu varo ten ,kur jos vieta portretas
Jos atsiprašymo nebuvo,tik prisipažinimas,jog galbūt suklydo.Nieko sau,jei šitaip ,,suklydusi''dar po visą pasaulį važinėdama skleidžia melus apie Lietuvą.Nesuprantu,ko šitos dušanskienės nuotraukas,net pagražintas,kiša į spaudą.Jeigu jau pasiskelbė esanti dušanskiene ar Zurafiene,tegul ir varo ten kovoti už savo naująją sostinę.Raudonskūrių šmeižikų ir be jos pakanka.

Senolis

Senolis portretas
Girdejau, girdejau. Bet isgirsk ir banditu-partizanu zudynes, gerai pasidomek! Rusai laimejo toki sunku kara, nugalejo vokiecius,uzeme daugiau nei puse Europos, tie beprociai ir toliau terorizavo savo tautiecius kazkokie suzvereje debilai!!!

Strybų gynėjui Arvydui

Strybų gynėjui Arvydui portretas
Ar girdėjai apie Rainius, kai NKVD nukankino 78 jaunuolius, kurie nėjo į Raudonąją Armiją, jaunuolius kurie tarnavo vietinėje (generolo Plechvičiaus) rinktinėje? Tai buvo gimnazistai, studentai, valstiečių sūnūs, jauni gydytojai ir mokytojai. Ar girdėjai apie trijų chirurgų gydytojų ir med. seselės nukankinimą Panevėžyje? Jiems atvėrė krūtines ir gyviems išplėšė širdis. Stybai partizanus štykais subadydavo, nosis ir lytinius organus nupjaustydavo. Nereikėtų nuo skaudančios galvos kaltę suversti ant sveikos.

Senolis

Senolis portretas
Vanagas 2018 metu zmogus, bet jo detali biografija paslepta. Daug baltu demiu. Lietuvos karininkas, o sovietams uzejus beveik visus isveze? Ka veike 1941m , atejus rusams, ka veike, karo pradzioje ir prie vokieciu ir prie rusu vel. Kodel tiek daug ziauriu zudyniu vyko Dainavos raj , Merkineje. Terorizavo savo liaudi, laike baimeje! Menu dar savo motinos apie tuos laikus pasakojimus.

Arvydui

Arvydui portretas
Bet tas archyvas enkėvėdistinis, sovietinis. Tai ari, Arvydai, nesupratai iki šiol čekistinės, makiaveliškos, niekšiškos politikos? Ar esi labai naivus, o gal velniškai gudrus, jei gini NKVD?

Arvydas

Arvydas portretas
Kaip galima teisti žmogų,paskelbusį žinias,kurios saugomos archyve?Juk ji nieko kito ,ko ten nėra,nepasakė.O kad pokario banditainužudė dešimtis tūkstančių ,nieko nekaltų tautiečių,daugybė per juos atsidūrė Sibire,tai faktas.Labai gaila,kad dabartiniai beretiniai ir jauni žurnalistai,kurie tuomet dar nebuvo gimę,jie nematė tų"kovotojų"piktadarybių,šiandien juos bando aukštinti.O kadangi jus patys,šiandien tą "vanagą"skelbiate aukštu vadu,reiškia ir jis kaltas ,dėl savo pavaldinių padarytų nusikaltimų.Man ir šiandien akyse vaizdai,kaip tie jūsų "kovotojai"plėšia visą mano tėvų,senelių turtą,viską susidėję į vežimą,kurį taipogi pagrobė,susikrovė net smulkiausius namų apyvokos daiktus ir nuvarę tėvus su seneliu prie Nemuno sušaudę sumetė į upę.Mat buvo pažįstami,vienas net giminė,tai kaip vėliau žiūrėsi aukoms į akis,geriau,kad jų nebūtų.Ir šiandien nežinau kur tėvų kauleliai,o jų žudikai dievinami.

klausimas

klausimas portretas
gerai, kad dar yra galvojanciu vyru... ir neteisia moteri uz paskelbtas duomenis... belieka klausimas, ka vanagas veike tada, kai kiti (!) saude zydus? nezinojo? negirdejo? juk buvo karininkas - vadas!

h20

h20 portretas
Suprantu teisejus... jokio noro kishti nagus i meshlina situacija... o taip ramiau...

vanga

vanga portretas
Rezultatai tokie pat kaip sausio 13 byloje, teismai NEIGALUS AR NENORI PAGALIAU PASVEIKTI! "Atsiprase?" ir derge toliau, tai kas cia? Paziuresim ,kiek PILIETISKU advokatu Lietuvoj, nes valstybe savo didvyriu negina.TOKIA TA IR VALSTYBE, O TIKSLIAU JOS TEISININKAI SU PAKELTOM (NUSIPELNE!?) ALGOM.

Redakcijai

Redakcijai portretas
Rašykit, tik nedėkit tos damos nuotraukos. Vemt verčia. Ir ne mane vieną.

Jonai,

Jonai, portretas
Nepraustaburni, baik ardesis

Algis

Algis portretas
Išteisino Dušanskienę.

Anonimas

Anonimas portretas
Tokie vanagai tai kaip Chohliandijoj zydsaudziai BANDEROS. Tegyvuoja NACIZMAS Lietuvoje.

teisesauga kuruoja panele Grybauskaite

teisesauga kuruoja panele Grybauskaite portretas
apkalta jai ,lauk is prezidenturos .

Laukentis dar pokšto.

Laukentis dar pokšto. portretas
Kilą klausimas,ar tas "teisėjas"Llenčikas turi bent supratymą apie savo darbą?.Pagal visus kodeksus -ne tiesos skleidimas vertinimas kaip šmeižtas!.O šmeižtas yra nusikaltimas.

Alberta A.

Alberta A. portretas
Veizėkit, bičiuliai , Išlindo mergaitė , Kur elgiasi lyg , Komjaunuolė rusaitė ..... Pažiūrim anketą------------ Gi čia Vanagaitė , Ta kerziniam batam , Valyt skepetaitė .

Tovarišč Lenčik

Tovarišč Lenčik portretas
nusprendė, kad žydai gali šmeižti Lietuvos partizanus, ura tovarišči.

Tautos stebetojas

Tautos stebetojas portretas
Kda pagaliau pradesime karti komunistus?

Realybė

Realybė portretas
A. Ramanauskas-Vanagas = Bandera. Kai nėra tikrų didvyrių Lietuvos valdžia bando žmonėms įpiršti pseuodo didvyrį Vanagą, tą patį daro Kijevo fašistinė valdžia šlovina fašistų pakaliką Benderą. Po kiek laiko gal ir Lansbergį per prievartą norės padaryti pseuodo didvyrių. Žmonėms nereikia pseuodo didvyrių. Tai primena sovietų laikus.

Anonimui

Anonimui portretas
Kur eina Lietuva?Atsakymas-atgal.

Lietuvos bėda- CCCP padaryti teisėjai

Lietuvos bėda- CCCP padaryti teisėjai portretas
visi suprantame, kad jei nenuteisė, tai nereiškia, kad neverta grotų ir pasišlykštėjimo

tiesa

tiesa portretas
Ir visgi, kur tiesa?

Pilieciui

Pilieciui portretas
Ar ji tikrai lietuve?

Ignas

Ignas portretas
Tegu ji čiuožia į visas keturias puses.

paslėpkit

paslėpkit portretas
tą šlykštų žiurkės snukį.

PILIETIS

PILIETIS portretas
negi ji tokia žiopla ir naivi,nejuokinkit.tik teisti,kad daugiau neapsimestų ir dar lietuvė,ji gi viešų jų ryšių specialistė.ir dar kokių ryšių ,gudruolė

Nesavas

Nesavas portretas
Mums lengva kritikuoti...ogi tie pareigūnai gal dar nuo Sovietų laikų dirba...pagalvojo- o jei ,,savi" grįš?

Kuo greičiau

Kuo greičiau portretas
dar kelkime teisėjams algas !

Kokia čia naujiena?

Kokia čia naujiena? portretas
Visai nėra ką kalbėti apie Veganaitę. Dienos naujiena yra straipsnis apie kalytę konteineryje.

Dievuli,

Dievuli, portretas
nejaugi Tavęs nėra ?!

...

... portretas
ACH, tie teismai... labai teisingai kažkada apie tai pasisakė Žirinovskis: "Mano motina rusė, o tėvas - juristas".

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuva ,kur tu eini?!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių