Klaipėdiečiai – Europos čempionai Pereiti į pagrindinį turinį

Klaipėdiečiai – Europos čempionai

2026-04-08 11:48

Klaipėdos universiteto šokėjai dar kartą įrodė savo meistriškumą – Graikijoje vykusiame Europos čempionate jie iškovojo aukso medalius ir tapo stipriausia žemyno komanda.

Pergalė: Klaipėdos universiteto šokėjai Graikijoje iškovojo Europos čempionų titulą.

Graikijos uostamiestyje Tesalonikuose vykusiame prestižiniame WDSF Europos čempionate Klaipėdos universiteto Lotynų Amerikos šokių komanda „Danė“ triumfavo „Choreography Latin Small Team“ kategorijoje.

Lietuvių pasirodymas pranoko net 23 stipriausias Europos komandas.

Pastaraisiais metais komanda stabiliai kilo tarptautiniuose reitinguose: 2024 metais iškovojo bronzą Belgrade, o 2025-aisiais džiaugėsi sėkme Ispanijoje bei Portugalijoje – iškovojo Pasaulio čempionato sidabrą.

„Šis auksas – tai mūsų kantrybės, disciplinos ir nepalaužiamos vienybės įvertinimas. Tarptautinė komisija patvirtino, kad pasirinkta kryptis buvo teisinga“, – teigė šokėjų komandos vadovas Tadas Romeika.

Lemiamą pergalę komandai atnešė įspūdinga choreografija „James Bond“. Tai yra naujai interpretuota legendinio Klaipėdos ansamblio „Žuvėdra“ šokio versija, pritaikyta solo šokėjams.

Prie pasiruošimo prisidėjo ir ilgamečiai Klaipėdos šokių bendruomenės autoritetai Skaistutė Ona Idzelevičienė bei Romualdas Idzelevičius.

Aukso medalius į Lietuvą parvežė: Roberta Drungilė, Guoda Endriušaitytė, Valdonė Mažeikytė, Viktorija Kiminiūtė, Airida Kmitaitė, Nikita Vasiljev, Arina Razumovskaja, Ksenija Tiurubajeva, Ūla Aksenavičiūtė ir Anita Ingrid Szocs.

Finale „Danė“ surinko 35,94 balo ir užtikrintai aplenkė varžovus.

Ypač aukštai įvertinta choreografija, kadangi teisėjai lietuviams skyrė net 9,25 balo – buvo geriausias rezultatas šioje kategorijoje.

Projektas „Atžalynas“ portale https://www.kl.lt (2026) dalinai finansuojamas iš „Medijų rėmimo fondo“, skirta suma 10 000 eurų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Šaunuoliai

klaipėdiečiai. O kokie visi gražūs.. ///Beskaitant str.ir bežiūrint nuotr.kilo mintis ,,Tiek pas mus talentų, tikrai vertingų kolektyvų o per mūsų žymiąją Jūros šventę nei vieno nematyt!''Visi per Paradą nužygiuojam į Terminalą o ten į sceną šventinio koncerto pasirodymams lipa..bile kas. Mere, na užmokėkit va tokiems šaunuoliams už koncertą! Ir ne tik šitiems, bet ir kitiems pasižymėjusiems ir talentingiems. Tegul visus džiugina ir rodo tikrą meistriškumą.Negi gaila saviems, kaip matome šauniai pasižymėjusiems klaipėdiečiams, už darbą vieną kart metuose /o geriau kelis kartus..:) / vykstantį pasirodymą miestui, kažkiek sumokėti iš perteklinio Klaipėdos miesto biudžeto?
5
0
o

jeigu būtų dalyvavusi Dangė, būtų pasiekusi daugiau
0
0
Tauta

Pagarba ir sveikinimai.
6
0
Visi komentarai (3)

Daugiau naujienų