Nekaltybę prarado 14-os


2008-09-06
Nekaltybę prarado 14-os

Britney Spears būdama 13 metų gėrė, 14-os prarado nekaltybę, o 15-os jau vartojo narkotikus, rašoma jos motinos knygoje, kurią cituoja britų bulvarinis laikraštis "The Mirror".

Knygoje "Per audrą" (Through the Storm) Lynne Spears atskleidžia viską ir tvirtina, kad Britney pradėjo išgėrinėti dar tuo metu, kai rodydavosi vaikams skirtoje televizijos laidoje "Peliuko Mikio klubas" (The Mickey Mouse Club), o taip ilgai ir atkakliai skelbtą nekaltybę prarado dar būdama 14-os, su 18-mečiu vaikinu iš mokyklos.

Tai esą įvyko metai po to, kai Britney išėjo iš "Disney" šou ir pradėjo mokytis Luizianoje esančio Kentvudo miestelio mokykloje.

Paskui, kai merginai buvo 16-os, gimdytoja leido jai permiegoti su visų paauglių svajonių vaikinu Justinu Timberlake'u.

Kai melas apie nekaltybę iškilo aikštėn, 53 metų Lynne teisinosi: "Maniau, kad jie myli vienas kitą, kad Justinas – tas žmogus, kurio jai reikia".

Dainininkės motina taip pat rašo, kad Britney narkotikų pirmą kartą pabandė nuvažiavusi į Los Andželą įrašinėti savo debiutinio hito "Baby One More Time".

Lynne mano, kad visų dukters problemų priežastis yra vaikystėje užklupusi šlovė. Motina dabar apgailestauja, kad leido vadybininkams kontroliuoti Britney karjerą ir filmuoti ją gundančiuose klipuose.

26 metų B.Spears neteko dviejų savo sūnų globos teisių ir du kartus gulėjo psichiatrijos ligoninėje, tačiau dabar rengiasi grįžti į popmuzikos sceną ir šį sekmadienį pasirodyti MTV videomuzikos apdovanojimų įteikimo ceremonijoje.

Ji pradės ceremoniją, be to, yra nominuota trijose kategorijose.

Prieš metus ji taip pat pasirodė per šių apdovanojimų vakarą, tačiau tas jos bandymas grįžti į sceną buvo katastrofiškas – ji pagal fonogramą krutino lūpas ir vangiai šoko apsirengusi jai netinkančiu juodu bikiniu.

Skandalingoji knyga, kuri turi pasirodyti rugsėjo 16 dieną, tikriausiai dar labiau pablogins Britney ir jos motinos santykius, kurie pašlijo 2006 metais, kai dainininkė skyrėsi su vyru Kevinu Federline'u.