Ar namuose esate įsirengę dūmų detektorių?
%
Taip, ir ne vieną
Ne, bet svarstau įsirengti
Ne, ir neketinu
Iš viso balsų: 2031
Savaitės apklausa:
0
Savaitgalį Marijampolėje pasibaigusiame Lietuvos jaunių (iki 16 metų) bokso čempionate aukso medalius iškovojo septynių miestų atstovai.
Net keturi čempionais tapę jaunieji boksininkai gyvena Panevėžyje, trys aukso medaliai iškeliavo į Kaune, du - į Vilnių, o po vieną čempioną išugdė Kretingos, Jonavos, Šiaulių bei Marijampolės treneriai.
Lietuvos jaunučių bokso čempionato nugalėtojai bei prizininkai:
46 kg -
1. Andrejus Linda (Panevėžys)
2. Tadas Krištopaitis (Pasvalys)
3. Mantas Lopečius (Marijampolė)
3. Romas Grigaitis (Jonava)
48 kg -
1. Edvinas Puplauskas (Kretinga)
2. Dovydas Rutkus (Šiauliai)
3. Ernestas Monvila (Marijampolė)
3. Rolandas Kairys (Vilnius)
50 kg -
1. Dmitrijus Bogdanovičius (Panevėžys)
2. Januarijus Serpenskas (Alytus)
3. Erlandas Stašaitis (Kaunas)
3. Andrius Adomaitis (Kaunas)
52 kg -
1. Tomas Stankevičius (Kaunas)
2. Deividas Gutauskas (Jonava)
3. Dovydas Mačiulis (Jonava)
3. Danas Valenčius (Kėdainiai)
54 kg -
1. Justas Mazajevas (Jonava)
2. Jegor Fokin (Klaipėda)
3. Liutauras Sadauskas (Pasvalys)
3. Aivaras Zubravičius (Alytus)
57 kg -
1. Gintaras Pavlavičius (Šiauliai)
2. Vitalijus Liaško (Jonava)
3. Edgaras Čepas (Kėdainiai)
3. Orestas Penikas (Šiauliai)
60 kg -
1. Vladimir Popov (Vilnius)
2. Julius Vilkys (Klaipėda)
3. Rimas Raščiukas (Kuršėnai)
3. Ignas Vaznys (Kėdainiai)
63 kg -
1. Vytautas Pivnickas (Marijampolė)
2. Rolanas Baltrimavičius (Kauno raj.)
3. Dainius Bautrėnas (Kalvarija)
3. Elvinas Jonaitis (Jonava)
66 kg -
1. Laurynas Slušnys (Kaunas)
2. Lukas Petravičius (Marijampolė)
3. Gvidas Dambrauskas (Jonava)
3. Rokas Leonavičius (Kalvarija)
70 kg -
1. Artur Filipovič (Vilnius)
2. Karolis Savickas (Kaunas)
3. Andrejus Golubev (Kauno raj.)
3. Juozas Sakalauskas (Marijampolė)
75 kg -
1. Karolis Staškevičius (Panevėžys)
2. Edgaras Limanas (Vilnius)
3. Arvydas Mikalauskas (Klaipėda)
3. Rokas Goštautas (Kėdainiai)
80 kg -
1. Rytis Sutkus (Panevėžys)
2. Irmantas Liepys (Kretinga)
3. Benedikt Paskel (Vilnius)
3. Airidas Šuminskas (Marijampolė)
+80 kg -
1. Vytautas Tamošiūnas (Kaunas)
2. Aurelijus Surgautas (Kauno raj.)
3. Danielius Abukauskas (Kaunas)
3. Erikas Vabolis (Kauno raj.)