Dešimtoji iš eilės Ž.Ilgausko komandos pergalė

2008-12-11
Diena Media inf.

Žydrūno Ilgausko komanda Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įspūdingą pergalių seriją pratęsė iki dešimties. Trečiadienį Klivlando "Cavaliers" (19 perg./3 pral.) svečiuose 101:93 (25:28, 23:18, 36:19, 17:28) nugalėjo Filadelfijos "76ers" (9/13) ekipą, praneša Eurobasket.lt.

Lemiamą pranašumą "kavalieriai" įgijo trečiojo kėlinio pradžioje, kai laimėjo atkarpą 16:3 ir nebepaleido pergalės iš rankų. Aikštės šeimininkai pataikė tik vieną tolimą metimą iš dešimties bandymų.

Šis mačas nesėkmingai susiklostė praeitą savaitę į naudingiausiojo žaidėjo titulą pretendavusiam Ž.Ilgauskui. "Centras" per 23 minutes įmetė 9 taškus (4/12 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau net 5 kartus suklydo ir dusyk pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė LeBronas Jamesas ir Mo Williamsas, surinkę atitinkamai 29 ir 27 taškus. Anderssonas Varejao pridėjo 15 taškų.

"76ers" komandoje nesulaikomas buvo Andre Iguodala, kurio sąskaitoje - 27 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.