„Juventus” svečiuose nugalėjo „Roma”

2011-04-04
halftime.lt

Italijos čempionate vėlų sekmadienio vakarą buvo sužaistos paskutinės 31-ojo turo rungtynės. Jose susitiko „Roma” ir Turino „Juventus” ekipos. Mačą 2-0 laimėjo „senoji senjora”.

Pirmoji rungtynių dalis šiose varžybose baigėsi be įvarčių. Nei vienai nei kitai komandai niekaip nepavyko pasižymėti, todėl į pertrauką futbolininkai patraukė rezultatui esant lygiam.

Pirmasis šio susitikimo įvartis krito 60-ą minutę, kai „Juventus” ekipos krašto gynėjas Fabio Grosso perdavė kamuolį komandos draugui Milošui Krasičiui, o šis pelnė įvartį savo klubui.

Sekantį kartą „Juve” futbolininkai įvartį pasiekė 73-ą minutę, kai pasižymėjo puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis puolėjas Alessandro Matri, kurio įvartis beveik visiškai sunaikino šeimininkų viltis iškovoti bent tašką.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo paskutinis šių varžybų įvartis. Taigi svarbią pergalę iškovojęs „Juventus” klubas ko gero vėl gali pradėti galvoti apie galimą patekimą tarp keturių stipriausių „Serie A” lygos komandų.

„Roma” 0 - 2 „Juventus”
60' [0 - 1] Milos Krasič
74' [0 - 2] Alessandro Matri