„Wizards“ nusileido „Hornets“ ekipai

2009-03-12
Diena Media inf.

Tragiškas trečiasis kėlinys lėmė Vašingtono „Wizards“ komandos  (15-50) nesėkmę. „Wizards“ savo aikštelėje 98:109 (28:23, 18:23, 22:40, 30:24) nusileido Naujojo Orleano „Hornets“ krepšininkams (40-23), kurie Vašingtone laimėjo po beveik penkerių metų pertraukos, praneša basketnews.lt.

Įpusėjus trečiajam kėliniui dar rezultatas buvo lygus (57:57). Tačiau tada „Hornets“ pusantros minutės atkarpą laimėjo spurtu 11:0 taip įgydami dviženklį pranašumą (68:57), kuris baigiantis ketvirčiui jau siekė 17 taškų - 85:68.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes ir 32 sekundes Caroans Butleris buvo kiek sumažinęs „Wizards“ atsilikimą (97:91), bet į šį šeimininkų bandymą priartėti „Hornets“ atsakė spurtu 9:0 ir abejonių kas laimės nebeliko.

Naujojo Orleano komandą į pergalę vedė Chrisas Paulas, kuris atliko 10-ąjį per visą savo karjerą trigubą dublį. Paulas per 40 minučių pelnė 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems Darius Songaila per 18 minučių surinko 10 taškų (4/6 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus prasižengė.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 25 (10 atk. kam.), Caronas Butleris 23 (9 rez. perd.), Mike'as Jamesas 14, Nickas Youngas 14, Darius Songaila 10, Dominicas McGuire'as 8 (7 rez. perd.).

„Hornets“: Chrisas Paulas 30, Rasualas Butleris 21, Jamesas Posey 15, Davidas Westas 13 (9 atk. kam.), Tysonas Chandleris 11 (10 atk. kam.), Devinas Brownas 9.