Į mirties glėbį - motociklu


2008-09-06
Daiva Janauskaitė
Į mirties glėbį - motociklu

Joniškės ir Jaunystės gatvių sankryžoje skubėjusius praeivius privertė sustoti makabriškas vaizdas - ant žemės gulėjo lavonas su šalmu.

"Britva" gulėjo krūmuose

Vakar apie pusę aštuntos ryto į darbus skubėję klaipėdiečiai pakelės griovyje pamatė motociklininko drabužiais vilkėjusį negyvą vaikiną. "Britva" vadinamas motociklas gulėjo atokiau krūmuose.

Įvykio vietą apžiūrėję pareigūnai mano, kad nelaimė įvyko naktį. Spėjama, kad dėl didelio greičio motociklininkas nesuvaldė savo plieninio žirgo staigiame posūkyje ir rėžėsi į medį.
Transporto priemonė sumaitota nesmarkiai, tad tikriausiai vairuotojas žuvo nusprūdęs nuo jos.

Nesulaukė 21 gimtadienio

Žuvusysis - Varpų gatvės gyventojas Vilius T. lapkričio mėnesį būtų šventęs 21-ąjį gimtadienį. Motociklą jis įsigijo tik prieš porą savaičių.
Vaikinas turėjo lengvojo automobilio vairuotojo pažymėjimą, tačiau teisės vairuoti dviratę transporto priemonę jis neturėjo.

Vakar tai buvo ne vienintelė eismo nelaimė, kurioje nukentėjo motociklininkai. Trečią po pietų Kretingos gatvės pradžioje susidūrimo su automobiliu metu sužeisti du motociklu važiavę vaikinai.

Nelaimė įvyko, kai motociklo vairuotojas sumanė lenkti antrąja eismo juosta važiavusį "Mercedes Benz". Automobilis buvo pradėjęs posūkį į kairę, o motociklas kirto ištisinę juostą ir bandė jį aplenkti. Motociklu važiavę jaunuoliai pateko į ligoninę. Vienas jų buvo be šalmo.

Žuvo jau keturi

Transporto priemonių greitį mieste kontroliuojantys pareigūnai turi galimybę fiksuoti ir motociklų greitį.

Tačiau Klaipėdos eismo priežiūros skyriaus viršininko pavaduotojas Ramūnas Šideikis patikino, kad uostamiestyje dėl motociklininkų važinėjimo stiliaus problemų nekyla.
Šiemet mieste eismo įvykių metu žuvo keturi žmonės, vienas jų - motociklininkas.
Pernai per tą patį laiką Klaipėdoje žuvo aštuoni žmonės, trys iš jų važiavo motociklais.
Gedulas: beprasmės motociklininko mirties vietą po kelių valandų ženklino uždegtos žvakės ir puokštės gėlių.