Pasinaudojo Smiltynės perkėla


2008-09-06
Daiva Janauskaitė
Pasinaudojo Smiltynės perkėla

Uostamiesčio ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai aiškinasi, kaip vienos bendrovės darbuotojai padarė Smiltynės perkėlai kelių dešimčių tūkstančių litų nuostolį.
Siekdami pagerinti bendravimą su klientais bendrovės Smiltynės perkėla darbuotojai sugalvojo įdomią paslaugą - prie šios bendrovės tinklalapio prisijungusiems klientams SMS žinutėmis pranešti karščiausias naujienas. Šį projektą buvo sutarta realizuoti per ryšių bendrovę "Omnitel". Sutartyje aptarta, kad per mėnesį bus išsiųsta 10 tūkstančių žinučių, už kurias perkėla įsipareigojo sumokėti apie tūkstantį litų. Jei žinučių būtų buvę daugiau, už kitas būtų tekę mokėti brangesniu tarifu.

Tarpininku tapo dar viena bendrovė, aptarnavusi Smiltynės perkėlos tinklalapį.
Ilgą laiką sutartį visos pusės vykdė be sutrikimų ir pretenzijų viena kitai neturėjo.
Šiemet pavasarį buvo plačiai skelbiama apie akciją, kai, išsiuntęs už litą žinučių, žmogus uždirbdavo du litus.

Netrukus po šios akcijos Smiltynės perkėla gavo stulbinamą sąskaitą už SMS žinutes - 30 tūkst. litų. Įtarimas krito ant tinklalapį administruojančios bendrovės.
"Dar daugiau pagrindo įtarti, kad būtent šie mūsų samdyti žmonės pasielgė nesąžiningai, kilo tada, kai pasikeitė jų bendravimo būdas", - pasakojo Smiltynės perkėlos vadovas Algirdas Žukauskas.

Kai A.Žukauskas kreipėsi į "Omnitel", netruko paaiškėti, kad didžiulį kiekį SMS išsiuntė ir iš to pasipelnė perkėlos tinklalapį aptarnavusi įmonė.
Kas atsakingas dėl padarytos žalos, tiria policija. Nusikaltimo mechanizmas jau aiškus.
Smiltynės perkėla susirado kitą jos tinklalapį tvarkančią įmonę.