S.Berlusconi ragina Kadhafi pasiduoti Pereiti į pagrindinį turinį

S.Berlusconi ragina Kadhafi pasiduoti

2011-08-22 20:31
S.Berlusconi ragina Kadhafi pasiduoti
S.Berlusconi ragina Kadhafi pasiduoti / Scanpix nuotr.

Italijos ministras pirmininkas Silvio Berlusconi pirmadienį paragino Libijos lyderį Muamarą Kadahafį pasiduoti ir pareiškė, kad Italija solidarizuojasi su sukilėliais, kurie kaunasi dėl Tripolio.

"Mes prašome pulkininko Kadhafi nutraukti bet kokį betikslį pasipriešinimą ir tokiu būdu apsaugoti savo žmones nuo tolesnių kančių", - sakė S.Berlusconi vyriausybės pareiškime.

S.Bersluconi paragino sukilėlių vadovybę Pereinamąją nacionalinę tarybą (PNT) "drąsiai pradėti perėjimą į demokratiją" ir pridūrė, kad Italijos vyriausybė "yra jų pusėje".

Kiek anksčiau pirmadienį Italijos užsienio reikalų ministras Franco Frattini pareiškė, kad su dideliais sunkumais susiduriantis M.Kadhafi režimas kontroliuoja ne daugiau kaip 10-15 proc. Tripolio teritorijos.

"Kadahafi atėjo laikas trauktis ir jam teks stoti prieš Tarptautinį baudžiamąjį teismą (TBT) Hagoje", - sakė jis.

"Daug kartų ir vis aiškiau jam buvo pateikiami pasitraukimo pasiūlymai. Dabar duotas laikas baigėsi, vienintelis likęs kelias yra teisingumo - TBT teisingumo", - sakė jis.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra